Zoek

Zoek criteria

Zoekresultaten

Uw zoekopdracht (verder) verfijnen 10784 records beantwoorden aan uw zoekopdracht.

Naam Initialen Rang Unit & Regiment Datum overlijden RefPerk &
RefRij & RefNr
庞云水 Pang Yunshui (龐雲水 POU YUN SHIN) Labourer 39th, Coy.,
Chinese Labour Corps
17 April 1919 XXXIV, A, 6
仇洪祥 CHH Labourer 107th, Coy.,
Chinese Labour Corps
16 April 1919 XXXIV, C, 1
关少林 Guan Shaolin (関少林KUAN SHAO LIN) Labourer 107th, Coy.,
Chinese Labour Corps
12 April 1919 XXXIV, B, 5
刘永庆 Liu Yongqing (劉永慶 LIU YUNG CHING) Labourer 69th, Coy.,
Chinese Labour Corps
30 March 1919 XXXIV, B, 1
卫荣振 Wei Rongzhen (衛荣振 WEI JUNG CHEN) Labourer 107th, Coy.,
Chinese Labour Corps
5 April 1919 XXXIV, A, 3
吕玉兰 Lv Yulan (LU YU LAN 呂玉蘭 ) Labourer 115th, Coy.,
Chinese Labour Corps
25 February 1919 XXXIV, A, 2
宋守元 Song Shouyuan (宋守元 SHOON SHOU YUEN) Labourer 39th, Coy.,
Chinese Labour Corps
18 April 1919 XXXIV, A, 7
崔鴻聲 THS Labourer 101st, Coy.,
Chinese Labour Corps
18 May 1919 XXXIV, E, 2
张化臣 Zhang Huachen (張化臣 CHANG HWA CHEI) Labourer 41st, Coy.,
Chinese Labour Corps
8 February 1918 XXVII, JJ, 21
张家祥 Zhang Jiaxiang (張家祥 CHANG CHIA HSIANG) Labourer 107th, Coy.,
Chinese Labour Corps
8 April 1919 XXXIV, B, 4
張同盛 CTS Labourer Coy.,
Chinese Labour Corps
28 September 1919 ALO34, Sp.Mem.
張成祥 CCH Labourer 117th, Coy.,
Chinese Labour Corps
17 April 1919 XXXIV, C, 5
徐老漢 HLH Labourer 3rd, Coy.,
Chinese Labour Corps
22 August 1919 XXXIV, H, 2
李道仁 LTJTY Labourer 24th, Coy.,
Chinese Labour Corps
19 April 1919 XXXIV, D, 1
潘振芳 PCF Labourer Coy.,
Chinese Labour Corps
17 November 1919 ALO34, Sp.Mem.
王惠兰 Wang Huilan (王惠蘭 WANG HUI LAN) Labourer 107th, Coy.,
Chinese Labour Corps
6 April 1919 XXXIV, A, 4
王慶虎 WCH Labourer Coy.,
Chinese Labour Corps
17 August 1919 XXXIV, G, 2
王自成 Wang Zicheng (王子成 WANG TZU CH'ENG) Labourer 74th, Coy.,
Chinese Labour Corps
22 May 1919 XXXIV, B, 6
續興道 HHT Labourer Coy.,
Chinese Labour Corps
15 August 1919 XXXIV, E, 3
趙紹武 CSW Labourer 125th, Coy.,
Chinese Labour Corps
16 August 1919 XXXIV, G, 1
郭金門 KCMC Labourer 72nd, Coy.,
Chinese Labour Corps
20 May 1919 XXXIV, D, 2
陈鸿信 Chen Hongxin (陳鴻信 CHEN HUNG HSIN) Labourer 107th, Coy.,
Chinese Labour Corps
17 April 1919 XXXIV, A, 5
陳保盛 CPS Labourer 179th, Coy.,
Chinese Labour Corps
24 April 1919 XXXIV, C, 6
陳洪亮 CHL Labourer Chinese Labour Corps 18 April 1919 XXXIV, C, 3
韓延成 HYC Labourer 92nd, Coy.,
Chinese Labour Corps
30 July 1919 XXXIV, F, 2
馬九齡 MCLK Labourer 39th, Coy.,
Chinese Labour Corps
25 April 1919 XXXIV, E, 1
馬光勝 MKS Labourer 107th, Coy.,
Chinese Labour Corps
19 April 1919 XXXIV, C, 2
馮光荣 FKY Labourer 85th, Coy.,
Chinese Labour Corps
6 June 1919 XXXIV, F, 1
高清林 KCL Labourer Coy.,
Chinese Labour Corps
28 September 1919 ALO34, Sp.Mem.
魏長永 WCY Labourer 135th, Coy.,
Chinese Labour Corps
17 April 1919 XXXIV, C, 4
齊玉龍 CYL Labourer 132nd, Coy.,
Chinese Labour Corps
15 August 1919 XXXIV, H, 1
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXXI, AA, 10
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XX, C, 2
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXIV, H, 3
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXXI, AA, 5
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 10 November 1917 XXII, BB, 26
A SOLDIER OF THE GREAT WAR South African Infantry Regiment,
5 May 1918 XXVIII, B, 12
A SOLDIER OF THE GREAT WAR Cheshire,
5 May 1918 XXVIII, 12, A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXXI, AA, 9
A SOLDIER OF THE GREAT WAR XXV, J, 15A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXVIII, A, 4A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 12 June 1918 XXVIII, F, 2A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 III, C, 4A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXIII, C, 16A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXXI, AA, 6
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXXI, AA, 8
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XX, H, 4A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 17 April 1918 XXVII, G, 10A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 29 April 1918 XXVIII, E, 4
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXXI, AA, 7
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 22 September 1917 XXIV, F, 4A
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 XXVIII, A, 11
A SOLDIER OF THE GREAT WAR 30 November 0000 I, D, 38
A'COURT L Gunner New Zealand Field Artillery 11 January 1918 XXVI, C, 15
AARON J Private 2nd, Bn.,
South Lancashire Regiment
13 April 1918 XXVI, HH, 2A
ABBEY G Private 1st, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
27 October 1917 XXI, G, 10
ABBOTT AF Serjeant 31st, Bn.,
Alberta Regiment
10 June 1916 VII, C, 21
ABBOTT F Corporal 2nd/8th, Bn.,
Lancashire Fusiliers
2 January 1918 XXVI, D, 14
ABBOTT H Private 11th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
18 September 1917 XIX, D, 13
ABBOTT J Private 1st/5th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
13 November 1917 XXVII, A, 21
ABBOTT ST Able Seaman Howe, Bn.,
Royal Naval Volunteer Reserve
7 November 1917 XXII, E, 17A
ABBOTT WH Sapper 2nd, Field Coy.,
Australian Engineers
3 October 1917 XX, D, 14A
ABELL EF Private 3rd Can. Div., Supply Column,
Canadian Army Service Corps
3 June 1916 VII, B, 1
ABILANDE AV Soldat 2me classe 80e, Régiment d'infanterie 8 May 1918 XXIX, J, 7
ABRAHAM RH Regimental Quartermaster Serjeant 1st/5th, Bn.,
Royal Sussex Regiment
28 August 1917 XVIII, C, 18
ABRAHAMS AJ Regimental Serjeant Major 2nd/7th, Bn.,
Worcestershire Regiment
10 September 1917 XVIII, E, 7A
ABRAHAMS M Private 2nd/5th, Bn.,
Manchester Regiment
7 October 1917 XX, I, 13A
ABREY W Lance Corporal 10th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
19 January 1917 X, D, 26A
ABSALOM M Corporal 1st, Bn.,
Canterbury Regiment
3 December 1917 XXVI, B, 14
ACEY W Private 7th, Bn.,
East Yorkshire Regiment
14 August 1915 III, D, 30
ACKERMANN H Vizefeldwebel 5., Garde Regiment zu Fuss 8 October 1917 XX, B, 13 Coll.
ACKERMANN EHV Soldat 2me classe 44e, Régiment d'infanterie 11 May 1918 XXVII, L, 9
ACKERS J Serjeant 7th, Bn.,
Border Regiment
8 September 1915 III, B, 34
ACKLAND PJ Lance Bombardier 50th, Brigade,
Royal Field Artillery
30 April 1918 XXVIII, B, 5
ACKROYD CE Private 40th, Bn.,
Australian Infantry
8 October 1917 XXI, B, 3
ACWORTH GW Second Lieutenant 1st/15th, Bn.,
London Regiment (Prince of Wales' Own Civil Service Rifles)
7 June 1917 XIII, B, 4
ADAM G Corporal 4th, Field Ambulance,
Canadian Army Medical Corps
6 November 1917 XXII, G, 16A
ADAM JS Second Lieutenant 11th, Army Brigade,
Royal Field Artillery
11 August 1918 XX, D, 23
ADAM W Grenadier 4., Sturm-Bataillon 29 May 1918 GER, A, 3
ADAMS C Private 2nd, Bn.,
Leinster Regiment
24 June 1917 XIV, D, 14
ADAMS CE Gunner 51st, Brigade,
Royal Field Artillery
25 April 1918 XXVII, H, 11A
ADAMS CF Private 20th, Bn.,
Central Ontario Regiment
10 June 1916 VII, C, 21A
ADAMS EG Private 13th, Bn.,
Middlesex Regiment
27 October 1915 I, B, 34
ADAMS EW Private 10th, Bn.,
Essex Regiment
13 August 1917 XVII, F, 15
ADAMS GH Private 13th, Bn.,
Middlesex Regiment
18 November 1915 IV, A, 9
ADAMS H Private 1st, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
2 November 1917 XXI, HH, 5
ADAMS JC Private 3rd, Bn.,
Central Ontario (Toronto) Regiment
10 November 1917 XXII, EE, 19
ADAMS JPF Lieutenant 20th, Squadron,
Royal Air Force (Flying Corps)
14 October 1917 XXI, H, 1
ADAMS T Private 1st/4th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
21 December 1915 II, B, 17
ADAMS VM Private 1st/6th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
1 August 1917 XVI, G, 21
ADAMS WJ Gunner 50th, Brigade,
Royal Field Artillery
19 April 1918 XXVI, G, 15
ADAMS W Private 2nd, Bn.,
Suffolk Regiment
26 September 1917 XXIII, C, 1
ADAMS W Private 1st, Bn.,
Welsh Guards
20 July 1916 VIII, C, 37
ADAMS JT Gunner 294th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
26 September 1917 XIX, C, 14
ADDERLEY WF Private 1st, Bn.,
Worcestershire Regiment
12 January 1918 XXVI, CC, 2A
ADDICOTT LH Gunner 148th, Brigade,
Royal Field Artillery
29 April 1918 XXVIII, E, 7
ADDISON J Private 1st (Royal), Dragoons 21 November 1915 IV, A, 16A
ADKIN W Private 1st/6th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
1 October 1915 I, C, 28
ADKINS JFB Private 2nd, Bn.,
Suffolk Regiment
1 October 1917 XXV, J, 9A
ADLER W Private 3rd, Infantry Labour Coy.,
Middlesex Regiment
25 May 1917 XII, B, 21A
ADLINGTON TF Lance Corporal 42nd, Coy.,
Machine Gun Corps
26 October 1917 XXII, A, 17
AGAR A Rifleman 21st, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
14 June 1917 XV, H, 18A
AGNEW JWA Private 12th, Field Ambulance,
Australian Army Medical Corps
29 September 1917 XXV, AA, 11
AIKENHEAD W Corporal 9th, Bn.,
Rifle Brigade
25 September 1915 I, C, 25A
AINSLEY G Private 34th Div., Supply Column,
Royal Army Service Corps
26 July 1917 XVI, I, 6
AINSLIE MF Lieutenant 12th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
17 April 1916 V, A, 19
AINSLIE R Private 2nd, Bn.,
Durham Light Infantry
1 January 1916 IV, B, 28A
AIREY FA Lieutenant 2nd, Bn.,
Otago Infantry Regiment
30 September 1917 XXV, AA, 20
AIREY W Gunner 330th, Brigade,
Royal Field Artillery
5 January 1918 XXVI, DD, 5A
AIRTON G Private 11th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
11 March 1917 XI, B, 30
AITCHISON AW Lieutenant 13th, Bn.,
Québec Regiment (Royal Highlanders of Canada)
13 May 1916 V, A, 36
AITKEN AEH Private 8th, Bn.,
Black Watch (Royal Highlanders)
11 April 1918 XXVI, H, 9
AITKEN A Gunner 24th Div., Ammunition Column,
Royal Field Artillery
18 July 1917 XVI, D, 10
AITKEN H Private 16th, Bn.,
Manitoba Regiment (Canadian Scottish)
1 April 1916 V, B, 39
AITKEN R Private 7th/8th, Bn.,
King's Own Scottish Borderers
24 June 1917 XIV, D, 21A
AITKEN W Private 9th, Bn.,
Cameronians (Scottish Rifles)
23 September 1917 XXV, K, 9A
AKERS A Corporal 4th, Bn.,
Middlesex Regiment
15 September 1915 III, A, 26
AKRED A Private 1st/4th, Bn.,
King's Own (Royal Lancaster Regiment)
25 December 1916 X, C, 39
ALBA GJF Serjeant 15e, Régiment d'infanterie 13 May 1918 XXIX, L, 15
ALBERT G Infanterist 4., Bayr. Reserve Infanterie-Regiment 21 September 1917 XX, A, 7 Coll.
ALBIN A Private 2nd, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
26 December 1915 II, B, 26A
ALBINET LF 2me canonnier servant 47e, R.A. de campagne,
Artillerie
27 May 1918 XXIX, A, 9
ALCHIN OHG Private 55th, Bn.,
Australian Infantry
27 September 1917 XXIV, D, 20A
ALCORN W Private 1st, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
4 October 1917 XX, D, 18A
ALDCROFT JA Private 1st, Coy.,
Canadian Machine Gun Corps
12 November 1917 XXVII, A, 17A
ALDERSON G Lance Corporal 10th, Bn.,
Durham Light Infantry
15 October 1915 I, B, 14A
ALDERSON J Private 13th, Bn.,
Durham Light Infantry
13 June 1917 XV, H, 13
ALDRED G Private 1st/4th, Bn.,
Cheshire Regiment
15 October 1918 XXX, D, 3
ALDRIDGE SA Sapper 25th, Light Railway Workshop Coy.,
Royal Engineers
29 May 1917 XII, B, 33A
ALEXANDER HJ Private 2nd, Bn.,
Eastern Ontario Regiment
23 June 1916 VIII, B, 13A
ALEXANDER HJ Private 41st Div., Supply Column,
Royal Army Service Corps
30 May 1917 XII, C, 1
ALEXANDER L Lance Corporal 3rd, Bn.,
British West Indies Regiment
1 October 1917 XXV, J, 5A
ALEXANDER V Lance Corporal 18th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
30 April 1918 XXVIII, E, 12
ALEXANDRE N Soldat 104e, Régiment d'infanterie 29 June 1918 XXXIII, H, 26
ALEXANDRE OEA Caporal 104e, Régiment d'infanterie 20 June 1918 XXXIII, G, 12
ALEY AS Private 4th, Bn.,
Australian Infantry
9 October 1917 XXI, D, 2
ALEY FR Private 31st, Bn.,
Australian Infantry
15 October 1917 XXI, F, 12
ALFORD FJH Serjeant 56th, Bn.,
Australian Infantry
25 October 1917 XXII, F, 6A
ALLABY HS Private 14th, Bn.,
Québec (Royal Montreal) Regiment
5 June 1916 VII, B, 25
ALLAN J Private 41st, Bn.,
Australian Infantry
6 October 1917 XX, I, 3
ALLAN J Private 7th, Bn.,
Queen's Own Cameron Highlanders
1 August 1917 XVI, J, 2A
ALLAN J Private 2nd, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
20 August 1916 IX, C, 13A
ALLAN RC Rifleman 1st/15th, Bn.,
London Regiment (Prince of Wales' Own Civil Service Rifles)
17 September 1917 XIX, D, 7A
ALLAN WJ Private 52nd, Bn.,
North Ontario Regiment
13 August 1916 VIII, D, 43A
ALLANACH J Private 18th, Bn.,
Lancashire Fusiliers
6 October 1918 XXX, A, 15
ALLEN A Serjeant 1st, Bn.,
Somerset Light Infantry
9 August 1916 VIII, D, 2A
ALLEN CGL Second Lieutenant 175th, Tunnelling Coy.,
Royal Engineers
3 November 1915 II, A, 1
ALLEN EW Private 23rd, Bn.,
Middlesex Regiment
30 October 1916 X, B, 46
ALLEN FH Corporal 30th, Bn.,
Machine Gun Corps
9 May 1918 XXVIII, H, 5
ALLEN FO Private 20th, Bn.,
Australian Infantry
23 September 1917 XXV, H, 2
ALLEN GA Private 9th, Bn.,
East Surrey Regiment
7 August 1917 XVII, D, 1A
ALLEN J Private 1st, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
30 June 1917 XIV, C, 15A
ALLEN J Private 1st/4th, Bn.,
Loyal North Lancashire Regiment
15 September 1917 XIX, B, 14A
ALLEN MB Private 21st, Bn.,
Eastern Ontario Regiment
3 December 1916 X, C, 21A
ALLEN NL Private 3rd, Bn.,
Central Ontario (Toronto) Regiment
14 June 1916 VII, C, 38
ALLEN R Private 28th, Bn.,
North West (Saskatchewan) Regiment
7 November 1917 XXII, G, 11A
ALLEN S Private 1st, Bn.,
Welsh Guards
13 May 1916 VI, D, 27
ALLEN THD Private 1st/5th, Bn.,
Duke of Cornwall's Light Infantry
18 August 1917 XVII, AA, 18A
ALLEN WE Driver 153rd, Brigade,
Royal Field Artillery
12 July 1917 XV, B, 17
ALLFORD W Private 2nd, Bn.,
Hampshire Regiment
9 August 1916 VIII, D, 27A
ALLINGHAM F Private 2nd, Bn.,
Suffolk Regiment
26 September 1917 XIX, C, 17A
ALLINSON JJ Sapper 458th, Field Coy.,
Royal Engineers
30 April 1918 XXVIII, E, 18
ALLISON GW Private 4th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
28 September 1917 XXV, AA, 8
ALLISON H Sapper 458th (2nd/1st West Riding), Field Coy.,
Royal Engineers
30 April 1918 XXVIII, E, 17A
ALLISON W Private 14th, Bn.,
Durham Light Infantry
10 June 1916 VII, C, 17
ALLOTT W Rifleman 18th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
24 August 1918 XXV, F, 25
ALLPORT SE Private 4th, Bn.,
Worcestershire Regiment
4 October 1916 X, B, 25
ALLSOP J Private 9th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
12 June 1917 XV, H, 12
ALLSOPP WJ Private 12th, Bn.,
Royal Scots
13 April 1918 XXVI, H, 19A
ALLUM AE Rifleman 1st/6th, Bn.,
London Regiment (City of London Rifles)
6 March 1917 XI, B, 21A
ALLWRIGHT F Lance Corporal 4th, Bn.,
Middlesex Regiment
26 July 1915 III, A, 14A
ALMAS EN Lieutenant 38th, Bn.,
Eastern Ontario (Ottawa) Regiment
31 October 1917 XXI, AA, 4
ALMOND W Rifleman 2nd, Bn.,
New Zealand Rifle Brigade
16 January 1918 XXVI, CC, 10
ALWARD ES Sapper 9th, Bn.,
Canadian Railway Troops
3 November 1917 XXI, HH, 17A
ALWAY SJC Private 1st/2nd, Bn.,
London Regiment (Royal Fusiliers)
18 August 1915 III, C, 16
AMBLER H Private 10th, Bn.,
Cheshire Regiment
20 July 1917 XVI, C, 1A
AMBLER H Gunner 88th, Brigade,
Royal Field Artillery
11 April 1918 XXVI, H, 8
AMBROSE WH Private 35th, Bn.,
Machine Gun Corps
6 October 1918 XXX, A, 9
AMNER J Private 1st/23rd, Bn.,
London Regiment
20 October 1918 XXXII, A, 8
ANDERS H Musketier 454., Infanterie-Regiment 7 August 1917 XX, A, 4 Coll.
ANDERSON AG Private 5th, Bn.,
Australian Pioneers
21 October 1917 XXII, B, 12A
ANDERSON CF Private 9th, Bn.,
Suffolk Regiment
22 November 1915 II, D, 3
ANDERSON CT Private 1st/24th, Bn.,
London Regiment
2 January 1917 X, D, 1
ANDERSON D Gunner 107th, Brigade,
Royal Field Artillery
15 February 1916 II, B, 40A
ANDERSON DS Lieutenant 20th, Bn.,
Central Ontario Regiment
28 June 1916 VI, A, 40
ANDERSON DVK Private 12th, Field Ambulance,
Australian Army Medical Corps
1 October 1917 XXV, G, 3A
ANDERSON EE Sapper 56th, Field Coy.,
Royal Engineers
11 December 1915 IV, C, 24A
ANDERSON E Rifleman 10th, Bn.,
Rifle Brigade
16 April 1916 VI, C, 6A
ANDERSON G Gunner 250th, Brigade,
Royal Field Artillery
5 January 1918 XXVI, DD, 10A
ANDERSON H Private 11th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
22 September 1917 XXIV, F, 2A
ANDERSON H Private 1st, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
22 February 1916 IV, D, 26
ANDERSON H Driver 63rd, Field Coy.,
Royal Engineers
26 April 1918 XXVIII, C, 13A
ANDERSON HA Driver 13th, Brigade,
Australian Field Artillery
2 September 1917 XVIII, F, 3A
ANDERSON HC Private 4th, New Zealand Medical Corps 23 October 1917 XXII, A, 2
ANDERSON J Private 7th, Bn.,
Seaforth Highlanders
13 April 1918 XXVI, F, 1
ANDERSON J Gunner 11th, Brigade,
Australian Field Artillery
17 September 1917 XIX, B, 18A
ANDERSON JK Private 47th, Bn.,
Australian Infantry
14 October 1917 XXI, F, 17
ANDERSON J Private 10th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
20 September 1917 XXIII, B, 14
ANDERSON J Private 1st, Bn.,
Cameronians (Scottish Rifles)
27 September 1917 XXIV, G, 13
ANDERSON J Serjeant 13th, Bn.,
Québec Regiment (Royal Highlanders of Canada)
14 June 1916 VII, C, 35
ANDERSON R Rifleman 9th, Bn.,
Royal Irish Rifles
9 August 1917 XVII, D, 17
ANDERSON RE Private 9th, Bn.,
Black Watch (Royal Highlanders)
25 August 1917 XVIII, A, 20A
ANDERSON T Private 24th, Coy.,
Labour Corps
2 October 1917 XX, D, 16
ANDERSON W Private 14th, Bn.,
Northumberland Fusiliers
20 September 1917 XXIII, D, 20A
ANDERSON W Serjeant 1st, Bn.,
Australian Infantry
6 October 1917 XX, E, 3A
ANDERSON WC Lance Corporal 9th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
18 November 1916 X, C, 11
ANDERSON WF Private 10th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
3 March 1916 IV, D, 47
ANDREASON HE Driver 5th, Brigade,
Australian Field Artillery
9 November 1917 XXII, AA, 2
ANDREW AS Corporal 26th, Bn.,
Royal Fusiliers
1 October 1918 XXIII, A, 27
ANDREW CD Lance Corporal 8th, Light Trench Mortar Bty.,
Australian Field Artillery
21 October 1917 XXV, G, 15A
ANDREWS A Captain 23rd Div., Ammunition Column,
Royal Field Artillery
29 May 1917 X, A, 38
ANDREWS JF Private 12th, Bn.,
East Surrey Regiment
22 July 1918 XXVIII, D, 13
ANDREWS JW Wheeler 242nd, Army Brigade,
Royal Field Artillery
19 October 1917 XXIV, A, 17A
ANDREWS J Private 5th, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
4 November 1917 XXI, EE, 5A
ANDREWS WJ Serjeant 174th, Coy.,
Machine Gun Corps
21 June 1917 XV, E, 6
ANDREWS W Private 8th, Bn.,
Buffs (East Kent Regiment)
26 July 1917 XVI, H, 17A
ANDRIEU JF Soldat 15e, Régiment d'infanterie 15 May 1918 XXIX, L, 14
ANGER HA Caporal 80e, Régiment d'infanterie 8 May 1918 XXVII, KK, 9
ANGER WJ Private 2nd, Bn.,
Border Regiment
27 October 1917 XXI, G, 8
ANGLES BT Soldat 2me classe 103e, Régiment d'infanterie 18 July 1918 XXXIII, G, 3
ANGOOD F Private 19th, Bn.,
Middlesex Regiment
23 July 1918 XXVIII, G, 12
ANGOVE JD Private 28th, Bn.,
Australian Infantry
23 September 1917 XXIV, F, 20A
ANGUS J Lance Corporal 8th, Bn.,
Yorkshire Regiment
2 April 1917 XI, C, 20A
ANGUS W Lance Corporal 1st/4th, Bn.,
Gordon Highlanders
21 July 1915 III, B, 6
ANKER H Gunner 50th, Brigade,
Royal Field Artillery
28 April 1918 XXVIII, E, 16A
ANKER P Private 1st/5th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
1 July 1915 III, D, 9A
ANNEAR HN Captain 6th, Bn.,
Australian Infantry
5 October 1917 XX, E, 18
ANNETTS J Corporal 7th Bridging Train, Bridging Train,
Royal Engineers
15 July 1917 XVI, F, 9
ANNON JF Private 13th, Bn.,
Québec Regiment (Royal Highlanders of Canada)
25 July 1916 VII, D, 4A
ANSELL WH Gunner 281st, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
9 August 1917 XVI, K, 20
ANSLEY CJ Sapper Signal Service,
Royal Engineers
26 April 1916 VI, D, 14
ANSTEAD AH Serjeant 10th, Bn.,
Rifle Brigade
28 March 1916 V, D, 22A
ANTHONY C Sapper 77th, Field Coy.,
Royal Engineers
3 December 1915 II, C, 16
ANTHONY W Lance Corporal 11th, Bn.,
Argyll and Sutherland Highlanders
16 July 1917 XVI, F, 5A
ANTRIM GH Private 2nd, Bn.,
Hampshire Regiment
9 August 1916 VIII, D, 24A
ANWELL B Rifleman 1st/16th, Bn.,
London Regiment (Queen's Westminster Rifles)
24 August 1915 III, C, 25A
APPEL D Soldat 208., Reserve Infanterie-Regiment 16 November 1917 XX, B, 19 Coll.
APPEL HJ Lance Corporal 6th, Field Coy.,
Australian Engineers
19 September 1917 XIX, A, 5A
APPEL WH Gunner 182nd, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
5 October 1917 XXV, C, 5A
APPLEBY EF Private 2nd, Bn.,
Grenadier Guards
12 April 1916 VI, B, 5A
APPLETON EW Private 8th, Bn.,
Buffs (East Kent Regiment)
19 March 1916 V, D, 1
APPLEYARD WJV Rifleman 1st/8th, Bn.,
London Regiment (Post Office Rifles)
8 June 1917 XV, J, 4A
ARBLASTER F Private 9th, Bn.,
South Staffordshire Regiment
25 September 1917 XXV, F, 5A
ARCHBOLD WH Second Lieutenant 228th (Barnsley), Field Coy.,
Royal Engineers
21 October 1918 XXXV, A, 48
ARCHBOULD W Private 1st, Bn.,
Cheshire Regiment
27 October 1917 XXII, C, 19
ARCHER H Private 2nd, Bn.,
Australian Infantry
22 September 1917 XXIV, C, 1A
ARCHER SG Private 2nd, Bn.,
Argyll and Sutherland Highlanders
7 May 1918 XXVIII, H, 4
ARCHER W Private 1st/5th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
4 October 1915 I, C, 38
ARDEN JA Private 1st, Bn.,
King's Own Scottish Borderers
6 September 1916 IX, D, 16
ARGENT A Private 21st, Bn.,
Australian Infantry
10 October 1917 XXI, D, 13A
ARKWRIGHT A Private 8th, Bn.,
Loyal North Lancashire Regiment
6 August 1917 XVII, D, 5
ARMER JW Serjeant 7th, Bn.,
Border Regiment
15 December 1915 IV, B, 25
ARMFIELD AG Gunner 186th, Brigade,
Royal Field Artillery
7 March 1917 XI, B, 26
ARMIGER RHW Corporal New Zealand Field Artillery 20 April 1918 XXVI, GG, 4A
ARMITAGE AC Private 22nd, Bn.,
Australian Infantry
13 October 1916 X, B, 29
ARMITAGE J Sapper 95th, Field Coy.,
Royal Engineers
1 October 1917 XXV, E, 12
ARMSTRONG AS Captain 1st/1st, Bn.,
Cambridgeshire Regiment
31 May 1917 X, A, 40
ARMSTRONG D Private 9th, Bn.,
Royal Inniskilling Fusiliers
12 August 1917 XVII, J, 20
ARMSTRONG EW Lieutenant 3rd, Bn.,
Rifle Brigade
11 July 1915 I, A, 8
ARMSTRONG G Private 1st, Bn.,
Border Regiment
1 September 1916 IX, D, 10
ARMSTRONG GS Private 14th, Coy.,
Royal Army Cyclist Corps
29 September 1915 I, C, 23A
ARMSTRONG J Private 8th, Bn.,
Royal Army Cyclist Corps
26 April 1918 XXVIII, A, 13A
ARMSTRONG JW Second Lieutenant 20th, Bn.,
Durham Light Infantry
21 October 1918 XXXII, A, 18
ARMSTRONG P Lance Corporal 37th, Bn.,
Australian Infantry
13 October 1917 XXI, C, 16
ARMSTRONG T Serjeant 85th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
15 August 1918 XXIV, A, 23
ARMSTRONG T Private 9th, Bn.,
Gordon Highlanders
22 August 1917 XVIII, B, 2
ARMSTRONG AW Private 31st, Bn.,
Alberta Regiment
14 June 1916 VIII, A, 8A
ARMSTRONG WJ Private 4th, Coy.,
Canadian Machine Gun Corps
4 August 1916 VII, D, 21
ARNISON A Private 2nd, Bn.,
Durham Light Infantry
11 August 1915 III, D, 18A
ARNO HF Private 2nd, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
7 May 1916 VI, C, 34A
ARNOLD BS 2nd Corporal 14th, Field Coy.,
Australian Engineers
31 October 1917 XXI, AA, 9
ARNOLD FL Rifleman 18th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
19 February 1917 XI, A, 32A
ARNOLD JJ Private 1st, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
19 February 1916 IV, D, 13
ARNOLD R Corporal 28th, Bn.,
Australian Infantry
1 November 1917 XXI, FF, 8A
ARNOLD W Lance Corporal 11th, Bn.,
Royal Irish Rifles
18 August 1917 XVII, H, 6A
ARNOLD AE Lance Corporal 5th, Bn.,
Western Canada (Saskatchewan) Cavalry
18 May 1916 VI, D, 41
ARNOTT JN Private 1st/5th, Bn.,
Border Regiment
29 December 1917 XXVII, CC, 18A
ARROWSMITH FW Private 60th, Bn.,
Victoria Rifles
19 August 1916 IX, C, 12
ARSENEAULT E Private 5th, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
18 August 1916 IX, C, 8
ARTHUR D Corporal 11th, Bn.,
Royal Inniskilling Fusiliers
22 August 1917 XVII, K, 10
ARTHURTON A Sapper 104th, Field Coy.,
Royal Engineers
16 July 1917 XVI, F, 19
ARTUS E Soldat 36e, Régiment d'infanterie 16 May 1918 XXIX, M, 5
ASBURY SRD Sapper 228th (Barnsley), Field Coy.,
Royal Engineers
23 July 1917 XVI, C, 21
ASHBERRY T Private 2nd, Bn.,
York and Lancaster Regiment
14 June 1916 VII, C, 37A
ASHBY AR Rifleman 17th, Casualty Clearing Station,
Royal Army Medical Corps
17 August 1917 XVII, H, 9A
ASHBY TH Rifleman 9th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
17 July 1915 III, B, 11
ASHE JA Company Quartermaster Serjeant 84th, Coy.,
Labour Corps
2 December 1919 XXXI, D, 35
ASHFIELD H Private 10th, Bn.,
Royal Inniskilling Fusiliers
11 August 1917 XVII, J, 10A
ASHFORD A Private 31st, Bn.,
Alberta Regiment
2 August 1916 VII, D, 19A
ASHFORD HW Private 1st/24th, Bn.,
London Regiment
7 June 1917 XIII, D, 8
ASHLEY G Private 7th, Bn.,
Lincolnshire Regiment
10 March 1916 V, B, 18
ASHLEY WSS Private 21st, Bn.,
Eastern Ontario Regiment
7 November 1917 XXII, E, 2A
ASHMAN LR Corporal 116th, Coy.,
Machine Gun Corps
2 February 1917 XI, A, 2
ASHMORE G Rifleman 16th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
6 November 1917 XXI, GG, 17
ASHPOLE F Lance Corporal 1st, Bn.,
Bedfordshire Regiment
29 October 1917 XXI, G, 12
ASHTON CF Private 20th, Bn.,
Royal Fusiliers
20 November 1917 XXVII, B, 13
ASHTON F Battery Serjeant Major 155th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
24 October 1916 X, B, 41A
ASHTON H Private 1st/4th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
21 December 1915 II, D, 26
ASHTON J Private 1st, Bn.,
Scots Guards
3 May 1916 VI, B, 42
ASHTON RO Corporal 8th, Bn.,
Australian Infantry
4 October 1917 XX, K, 16A
ASHTON S Private 18th, Bn.,
Manchester Regiment
11 November 1917 XXII, HH, 25
ASHTON T Private 1st/4th, Bn.,
King's Own (Royal Lancaster Regiment)
26 December 1916 X, C, 40
ASHTON W Corporal 1st/4th, Bn.,
Loyal North Lancashire Regiment
20 April 1917 XII, A, 12A
ASHURST AH Gunner 76th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
5 November 1917 XXI, EE, 15
ASHURST G Private 12th, Bn.,
Royal Scots
24 November 1915 II, D, 7A
ASKEW E Private 1st/6th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
23 July 1915 III, A, 18A
ASKEW JW Bombardier 102nd, Brigade,
Royal Field Artillery
24 September 1917 XIX, C, 9A
ASKEW LC Sapper 83rd, Field Coy.,
Royal Engineers
3 July 1916 VIII, B, 38A
ASKEY J Private 4th, Bn.,
Royal Welsh Fusiliers
24 November 1916 X, C, 13A
ASLETT E Rifleman 2nd, Bn.,
Rifle Brigade
25 November 1917 XXVI, A, 6A
ASPDEN GWS Private 49th, Bn.,
Alberta (Edmonton) Regiment
4 June 1916 VII, B, 14A
ASPINALL G Private 15th, Bn.,
Cheshire Regiment
15 October 1918 XXX, D, 2
ASPINWALL A Private 2nd, Bn.,
South Lancashire Regiment
12 April 1918 XXVI, HH, 7A
ASQUITH AS Second Lieutenant 17th, Bn.,
Royal Scots
2 October 1918 XXIII, B, 25
ASTILL A Private 8th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
19 September 1917 XXIII, D, 1A
ASTON DG Private 1st/5th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
15 October 1917 XXI, F, 3
ASTON SH Private 15th, Bn.,
Hampshire Regiment
22 August 1918 XXV, C, 25
ASTON WD Captain 1st/1st, Bn.,
Cambridgeshire Regiment
2 November 1917 XXI, FF, 13
ASTON W D Gunner 119th, Army Brigade,
Royal Field Artillery
29 January 1918 XXVII, F, 13A
ATHERTON JT Private 1st, Bn.,
Grenadier Guards
1 May 1916 VI, B, 38
ATKIN A Private 1st/6th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
21 December 1917 XXVII, C, 10
ATKIN G Private 7th, Bn.,
Lincolnshire Regiment
16 February 1916 II, D, 47A
ATKINS EC Gunner 174th, Brigade,
Royal Field Artillery
26 July 1917 XVI, H, 20
ATKINS H Private 40th, Bn.,
Australian Infantry
6 October 1917 XX, E, 13
ATKINS LL Gunner 12th, Army Brigade,
Australian Field Artillery
1 November 1917 XXI, FF, 1
ATKINS RA Private 1st, Bn.,
Bedfordshire Regiment
1 November 1917 XXI, CC, 1
ATKINS SG Private 59th, Bn.,
Australian Infantry
25 September 1917 XXIII, C, 10
ATKINS T Private 1st, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
26 September 1917 XXV, D, 12A
ATKINS WE Private 1st, Bn.,
Somerset Light Infantry
9 August 1916 VII, D, 32
ATKINS W Private 6th, Bn.,
Leicestershire Regiment
3 November 1917 XXI, FF, 16A
ATKINS AE Pioneer Railway Transportation Establishment,
Royal Engineers
28 December 1917 XXVII, CC, 13
ATKINSON A Private 10th, Bn.,
Durham Light Infantry
24 January 1916 II, B, 31
ATKINSON C Sapper 2nd, Bn.,
Australian Pioneers
29 September 1917 XXV, B, 3A
ATKINSON ER Private 32nd, Bn.,
Australian Infantry
27 September 1917 XXIV, G, 9A
ATKINSON HF Rifleman 8th, Bn.,
Rifle Brigade
3 December 1915 II, C, 13A
ATKINSON JA Corporal 15th, Bn.,
Durham Light Infantry
16 April 1918 XXVII, G, 1
ATKINSON JJAC Rifleman 1st/17th, Bn.,
London Regiment
2 March 1917 XI, B, 14
ATKINSON J Serjeant 75th, Field Ambulance,
Royal Army Medical Corps
1 May 1918 XXVIII, B, 8A
ATKINSON S Serjeant 26th, Bn.,
Australian Infantry
7 October 1917 XX, I, 4
ATKINSON TW Private 18th, Bn.,
Middlesex Regiment
28 September 1917 XXIV, D, 14
ATKINSON T Private 11th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
19 June 1917 XV, F, 14
ATKINSON W Private 1st/6th, Bn.,
Durham Light Infantry
7 February 1916 IV, A, 40
ATKINSON W Lieutenant 25th Div., Ammunition Column,
Royal Field Artillery
18 July 1917 XIII, B, 15
ATKINSON WG Private 12th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
13 July 1916 VIII, C, 18A
ATTEWELL AJ Private 3rd, Bn.,
Canterbury Regiment
20 December 1917 XXVII, C, 9A
ATTFIELD W Private 3rd, Bn.,
Central Ontario (Toronto) Regiment
25 May 1916 VII, A, 21
ATTRILL AS Private 1st, Bn.,
Hampshire Regiment
9 August 1916 VIII, D, 6A
ATTWOOD A Driver 52nd, Army Brigade,
Royal Field Artillery
4 August 1917 XVII, G, 16
ATTWOOD F Gunner 166th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
23 September 1917 XXIV, C, 16
ATTWOOD HA Gunner 35th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
5 June 1916 VII, B, 30
AUBRIL AE Sous Lieutenant 27e, Régiment de Dragons 15 November 1914 XXXI, C, 20
AUER HJ Private 7th, Bn.,
British Columbia Regiment
27 July 1916 VII, D, 10A
AUGERON AA Soldat 2me classe 48e, Bat.,
Chasseurs à pied
28 May 1918 XXIX, C, 12
AUPAGE EF Soldat 36e, Régiment d'infanterie 20 May 1918 XXIX, F, 10
AUSTEN AW Driver 96th, Brigade,
Royal Field Artillery
15 October 1918 XXX, E, 14
AUSTIN AG Gunner 331st, Brigade,
Royal Field Artillery
16 November 1917 XXII, GG, 13
AUSTIN AL Private 1st, Bn.,
Buffs (East Kent Regiment)
20 April 1916 VI, C, 16A
AUSTIN E Lance Corporal 9th, Bn.,
Cheshire Regiment
9 June 1917 XIII, C, 16
AUSTIN F Private 1st/4th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
13 March 1918 XXVII, EE, 12
AUSTIN G Lance Corporal 9th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
8 June 1917 XIII, C, 16A
AUSTIN J Lance Corporal 10th, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
16 August 1918 XXV, E, 22
AUSTIN TH Private 11th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
16 June 1917 XV, F, 6A
AUSTIN W Lance Corporal 254th, Tunnelling Coy.,
Royal Engineers
19 June 1917 XIV, E, 16
AUVRAY EVA Soldat 2me classe 103e, Régiment d'infanterie 4 June 1918 XXXI, B, 31
AVENELL JL Private 1st/8th, Bn.,
Middlesex Regiment
7 June 1917 XIII, C, 3A
AVENILL WG Gunner 1st/1st (Wessex), Heavy Bty.,
Royal Garrison Artillery
6 June 1917 XIII, E, 1A
AVERILL L Driver 9th, Brigade,
Canadian Field Artillery
13 November 1917 XXII, FF, 8A
AVEROUS RL Sapeur 10e, Régiment du Génie 20 May 1918 XXIX, G, 8
AVERY AE Lance Corporal 22nd, Coy.,
Australian Machine Gun Corps
28 October 1917 XXI, G, 1A
AVERY FG Captain 34th, Signals Coy.,
Royal Engineers
13 April 1918 XXVI, FF, 2
AVERY J Private 8th, Bn.,
Devonshire Regiment
27 October 1917 XXII, F, 10
AVIS CH Private 7th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
11 August 1917 XVII, J, 17A
AVIS FG Sapper 255th, Tunnelling Coy.,
Royal Engineers
31 May 1918 XXVIII, F, 7A
AVRIL SH soldat 418e, Régiment d'infanterie 6 May 1915 FRE, 5
AYERS WT Private 11th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
22 September 1917 XXIV, H, 12A
AYRE G Lance Corporal 17th , Casualty Clearing Station,
Royal Army Medical Corps
17 August 1917 XVII, H, 12
AYRES CP Private 26th, Bn.,
Royal Fusiliers
16 December 1916 X, C, 29
AZIEFF C Private 25th, Bn.,
Australian Infantry
17 October 1916 X, B, 37A
BABER AA Lance Corporal 490th (1st/1st Home Counties), Field Coy.,
Royal Engineers
1 August 1917 XVI, G, 14A
BABIN JAMA Soldat 104e, Régiment d'infanterie 6 June 1918 XXXI, B, 24
BACCHUS WHO Captain 2nd, Bn.,
York and Lancaster Regiment
13 September 1915 I, A, 21
BACK CW Lance Corporal 6th, Bn.,
Somerset Light Infantry
23 August 1917 XVIII, D, 16
BACKHOUSE J Private 8th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
26 January 1917 X, D, 37
BACKMAN EI Private 16th, Bn.,
Australian Infantry
25 September 1917 XXV, H, 8A
BACON JH Private 1st/4th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
29 April 1918 XXVIII, B, 11A
BACON HJ Private 1st/13th, Bn.,
London Regiment
19 August 1917 XVII, K, 2
BADGER WT Private 3rd, Bn.,
Canadian Pioneers
14 June 1916 VII, C, 37
BADHAM JT Rifleman 3rd, Bn.,
Rifle Brigade
15 February 1916 II, C, 46A
BAGLEY FA Captain 2nd, Bn.,
South Lancashire Regiment
2 October 1915 I, A, 28
BAGNALL AV Private 9th, Bn.,
South Staffordshire Regiment
27 October 1917 XXI, G, 1
BAGNALL H Private 4th, Bn.,
Grenadier Guards
20 April 1916 VI, C, 19A
BAGULEY F Driver 4th Austr. Div., Supply Column,
Australian Army Service Corps
23 October 1917 XXII, B, 16
BAIGENT TG Rifleman 18th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
2 September 1918 XXIV, D, 21A
BAILEY A Lance Corporal 1st, Bn.,
King's Own (Royal Lancaster Regiment)
1 July 1915 III, D, 11A
BAILEY C Private 1st, Bn.,
Worcestershire Regiment
17 August 1917 XVII, AA, 16A
BAILEY EW Private 1st/5th, Bn.,
King's Own (Royal Lancaster Regiment)
17 June 1917 XV, F, 12A
BAILEY FR Gunner 114th, Light Trench Mortar Bty.,
Royal Field Artillery
24 July 1917 XVI, H, 9A
BAILEY F Private 1st/7th, Bn.,
Cheshire Regiment
15 October 1918 XXXV, A, 7
BAILEY F Serjeant 1st/5th, Bn.,
Durham Light Infantry
17 February 1916 II, B, 46A
BAILEY G Private 11th, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
18 August 1918 XXIV, A, 25
BAILEY H Lance Corporal 14th, Bn.,
Durham Light Infantry
19 December 1915 II, D, 21
BAILEY J Rifleman 7th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
18 December 1915 IV, A, 22
BAILEY J Private 8th, Bn.,
South Staffordshire Regiment
28 October 1915 IV, C, 1
BAILEY JL Lance Corporal 1st, Traffic Control Coy.,
Military Police Corps
30 May 1917 XII, C, 2
BAILEY J Driver 63rd, Field Coy.,
Royal Engineers
26 April 1918 XXVIII, C, 13
BAILEY JR Private 1st/8th, Bn.,
Royal Scots
23 July 1917 XVI, E, 11
BAILEY LJ Second Lieutenant 41st, Squadron,
Royal Air Force (Flying Corps)
17 June 1917 XIII, A, 23
BAILEY LWG Rifleman 10th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
9 August 1916 VIII, D, 12
BAILEY PV Private 2nd/6th, Bn.,
Manchester Regiment
12 October 1917 XX, J, 9A
BAILEY SC Private 13th, Bn.,
Gloucestershire Regiment
4 March 1917 XI, B, 18
BAILEY T Serjeant 54th, Bn.,
Australian Infantry
17 October 1917 XXII, B, 3A
BAILEY EFH Private 18th, Bn.,
Western Ontario Regiment
20 July 1916 VIII, C, 35
BAILEY FA Driver 207th (Norfolk), Field Coy.,
Royal Engineers
21 October 1918 XXXV, A, 22
BAILLIE W Private 1st/8th, Bn.,
Royal Scots
30 July 1917 XVI, K, 14A
BAILLY VS Soldat 2me classe 102e, Régiment d'infanterie 7 June 1918 XXXI, B, 11
BAIN DS Rifleman 225th (Stockton-on-Tees), Field Coy.,
Royal Engineers
26 June 1917 XV, D, 15A
BAIN RP Gunner 140th, Heavy Bty.,
Royal Garrison Artillery
25 April 1918 XXVIII, A, 5
BAINBRIDGE A Bombardier 3rd Northumbrian, Brigade,
Royal Field Artillery
5 January 1916 IV, B, 36
BAINBRIDGE C Gunner 33rd, Brigade,
Royal Field Artillery
22 June 1917 XV, E, 14
BAINES A Private 1st, Bn.,
Royal Fusiliers
2 August 1917 XVII, C, 19A
BAINES B Private 1st/5th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
27 December 1915 IV, C, 32
BAISH R Gunner 122nd, Heavy Bty.,
Royal Garrison Artillery
19 August 1915 III, C, 17A
BAKER AJH Private 28th, Bn.,
Australian Infantry
28 September 1917 XXV, B, 6
BAKER A Private 7th, Bn.,
Lincolnshire Regiment
26 August 1915 III, C, 32
BAKER AJ Corporal 9th, Bn.,
South Staffordshire Regiment
26 May 1917 XII, B, 24
BAKER EG Private 10th, Bn.,
Royal Warwickshire Regiment
8 May 1917 XII, A, 42
BAKER FH Private 10th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
21 September 1918 XXV, D, 25
BAKER F Private 1st, Bn.,
Devonshire Regiment
4 October 1917 XX, F, 16
BAKER FC Driver 95th, Brigade,
Royal Field Artillery
5 October 1917 XXV, C, 4
BAKER GR Private 1st, Bn.,
Buffs (East Kent Regiment)
23 August 1915 III, C, 27
BAKER HJA Driver 3rd Div., Ammunition Column,
Royal Field Artillery
8 October 1917 XXI, D, 12A
BAKER IF Private 2nd, Bn.,
York and Lancaster Regiment
22 December 1915 II, C, 24
BAKER J Rifleman 16th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
23 November 1917 XXVII, BB, 14
BAKER JR Private 38th, Bn.,
Australian Infantry
20 October 1917 XXV, F, 18
BAKER J Serjeant 21st Div., Ammunition Sub Park,
Royal Army Service Corps
18 October 1917 XXIV, A, 16A
BAKER J Lance Corporal 9th, Bn.,
Yorkshire Regiment
21 September 1917 XXIV, H, 10A
BAKER R Private 1st, Bn.,
Somerset Light Infantry
9 August 1916 VIII, D, 7
BAKER TJ Private 9th, Bn.,
Norfolk Regiment
5 May 1916 VI, C, 26
BAKER W Second Lieutenant 11th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
21 September 1917 XXIV, H, 15
BAKER W Private 26th, Bn.,
Royal Fusiliers
14 August 1918 XXV, B, 22
BAKER WH Private 1st, Bn.,
King's Shropshire Light Infantry
5 August 1916 VII, D, 28A
BAKES T Private 2nd/14th, Bn.,
London Regiment (London Scottish)
19 October 1918 XXX, G, 11
BAKEWELL TP Lance Corporal 2nd, Bn.,
Otago Infantry Regiment
4 December 1917 XXVI, B, 16
BALAIE JA Soldat 2me classe 62e, Bat.,
Chasseurs Alpins
15 November 1914 XXXI, C, 9
BALD TJ Private 55th, Bn.,
Australian Infantry
11 October 1917 XX, J, 9
BALDRY JG Private 19th, Bn.,
Middlesex Regiment
2 October 1918 XXIII, A, 25
BALDWIN A Driver 86th, Army Brigade,
Royal Field Artillery
4 January 1918 XXVI, D, 20
BALDWIN HF Gunner 39th Div., Ammunition Sub Park,
Royal Army Service Corps
30 November 1917 XXVI, B, 7A
BALDWIN JH Private 1st, Bn.,
Somerset Light Infantry
9 August 1916 VIII, D, 30A
BALDWYN AW Private 2nd, Bn.,
Australian Pioneers
26 September 1917 XXIII, C, 3
BALE AH Private 1st, Bn.,
Somerset Light Infantry
9 August 1916 VII, D, 29
BALE THT Lieutenant 2nd, Bn.,
Yorkshire Regiment
25 April 1918 XXVIII, A, 3
BALES H Corporal Special Coy.,
Royal Engineers
1 July 1916 VIII, B, 36
BALL A Lance Corporal 1st/6th, Bn.,
Cheshire Regiment
11 February 1917 XI, A, 13
BALL D Corporal "Q", Special Coy.,
Royal Engineers
25 May 1917 XII, B, 22A
BALL E Private 6th, Bn.,
King's Shropshire Light Infantry
13 February 1916 II, D, 45A
BALL J Serjeant 52nd, Bn.,
Australian Infantry
26 September 1917 XXV, D, 10
BALL J Private 12th, Bn.,
Durham Light Infantry
15 July 1917 XVI, F, 2A
BALL JW Lance Corporal 10th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
18 January 1917 X, D, 22
BALL T Sapper 1st, Field Coy.,
Australian Engineers
18 September 1917 XIX, D, 16A
BALL W Private 1st/5th, Bn.,
South Staffordshire Regiment
24 July 1915 III, A, 17
BALLARD AE Second Lieutenant 42nd, Bn.,
Australian Infantry
19 October 1917 XXV, H, 15
BALSON B Private 1st, Bn.,
Wiltshire Regiment
26 April 1918 XXVIII, A, 10
BALSON HG Private 6th, Bn.,
Somerset Light Infantry
20 October 1917 XXV, F, 11
BALSTRUP GH Private 17th, Bn.,
Australian Infantry
22 September 1917 XXIV, C, 2
BAMBER T Gunner 55th, Trench Mortar Bty.,
Royal Field Artillery
5 March 1917 XI, B, 22
BAMFORTH H Driver 168th, Brigade,
Royal Field Artillery
20 January 1918 XXVII, F, 1
BANFORD WT Private 3rd, Bn.,
Worcestershire Regiment
3 August 1917 XVII, C, 13
BANHAM WH Private 1st/1st, Bn.,
Cambridgeshire Regiment
27 May 1917 XII, B, 27A
BANKS C Private 1st/5th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
12 January 1918 XXVI, C, 20A
BANKS GW Corporal 5th, Coy.,
Australian Machine Gun Corps
9 November 1917 XXII, AA, 6
BANKS LH Gunner 170th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
12 November 1917 XXVII, A, 9
BANKS RF Private 9th, Bn.,
Royal Sussex Regiment
20 February 1916 IV, D, 14
BANNERMAN JWH Lieutenant 2nd, Bn.,
Otago Infantry Regiment
23 December 1917 XXVII, C, 15
BANNERMAN V Private 7th, Bn.,
Australian Infantry
22 September 1917 XXV, K, 5A
BANNISTER C Bombardier 112th, Brigade,
Royal Field Artillery
12 July 1917 XV, B, 7A
BANNISTER H J Private 2nd, South African Infantry Regiment 11 April 1918 XXVI, H, 14
BANNISTER J Private 14th, Bn.,
Durham Light Infantry
21 January 1916 II, C, 35
BARBE TB Soldat 2me classe 17e, section,
Infirmiers Militaires
26 April 1918 XXVII, HH, 8
BARBER AJ Private 11th, Bn.,
Royal Sussex Regiment
2 November 1917 XXI, HH, 1
BARBER A Private 8th, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
19 June 1917 XIV, E, 19A
BARBER CS Serjeant 8th, Bn.,
East Yorkshire Regiment
8 March 1916 V, B, 16
BARBER EAB Private 1st, Bn.,
Canterbury Regiment
22 January 1918 XXVII, F, 3
BARBER GR Private 7th, Bn.,
British Columbia Regiment
12 August 1916 VIII, D, 43
BARBER WE Gunner 5th, Brigade,
Canadian Field Artillery
9 November 1917 XXII, AA, 22
BARBER WW Private 36th, Bn.,
Australian Infantry
23 October 1917 XXII, A, 4A
BARBER W Private 13th, Bn.,
Middlesex Regiment
16 August 1917 XVII, AA, 8A
BARBOUR G Lance Corporal 8th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
21 September 1917 XXIV, H, 6
BARBOUR S Private 1st/5th, Bn.,
Border Regiment
6 February 1916 IV, B, 46
BARCLOUGH H Private 1st/5th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
7 December 1917 XXVII, D, 4A
BARDER RO Lieutenant 20th, Bn.,
Australian Infantry
18 September 1916 IX, B, 10
BARDET ME Soldat 1ere classe 156e, Régiment d'infanterie 30 April 1918 XXXI, B, 37
BARDET P Soldat 80e, Régiment d'infanterie 9 May 1918 XXIX, J, 6
BARDOT FA 2me canonnier servant 59e, R.A. de campagne,
Artillerie
23 April 1918 XXXI, C, 3
BARFIELD EJ Rifleman 1st/16th, Bn.,
London Regiment (Queen's Westminster Rifles)
23 October 1915 I, B, 29A
BARHAM JS Acting Bombardier 147th, Heavy Bty.,
Royal Garrison Artillery
4 October 1917 XX, D, 15
BARKER AM Lieutenant 2nd/5th, Bn.,
Lancashire Fusiliers
19 July 1917 XIII, B, 16
BARKER A Private 10th, Bn.,
Royal Warwickshire Regiment
19 April 1918 XXVI, G, 3A
BARKER AF Private 254th, Tunnelling Coy.,
Royal Engineers
19 June 1917 XIV, E, 17A
BARKER B Private 159th, Coy.,
Labour Corps
1 November 1917 XXI, C, 17A
BARKER E Private 2nd/7th, Bn.,
Lancashire Fusiliers
10 January 1918 XXVI, C, 16
BARKER E Private 8th, Bn.,
Loyal North Lancashire Regiment
7 August 1917 XVII, B, 20A
BARKER HW Private 9th, Bn.,
Leicestershire Regiment
2 November 1917 XXI, HH, 1A
BARKER H Gunner 74th, Brigade,
Royal Field Artillery
24 July 1916 VII, D, 6
BARKER J Serjeant 1st/7th, Bn.,
Cheshire Regiment
19 October 1918 XXX, H, 1
BARKER JH Private 9th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
8 June 1917 XIII, D, 3
BARKER PN Private 9th, Bn.,
Australian Infantry
2 October 1917 XXV, E, 16A
BARKWAY FV Rifleman 12th, Bn.,
Rifle Brigade
18 March 1916 V, D, 3
BARLOW AJ Rifleman 7th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
9 July 1915 III, C, 10
BARLOW CA Second Lieutenant 4th, Squadron,
Royal Air Force (Flying Corps)
17 August 1917 XVI, A, 2
BARLOW G Private 1st, Bn.,
Royal Fusiliers
15 September 1915 III, A, 27
BARLOW H Lance Corporal "A", Bn.,
Tank Corps (Heavy Branch MG Corps)
7 June 1917 XIII, C, 4A
BARLOW JE Private 11th, Bn.,
South Lancashire Regiment
28 June 1917 XIV, C, 3A
BARLOW WT Private 1st/5th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
26 December 1915 II, B, 25
BARNARD AE Private 3rd, South African Infantry Regiment 4 May 1918 XXVIII, B, 10
BARNES A Private 18th, Bn.,
Middlesex Regiment
6 October 1917 XXV, C, 14
BARNES CJ Corporal 10th, Bn.,
Queen's Own (Royal West Kent Regiment)
28 July 1918 XX, K, 22
BARNES EJ Rifleman 9th, Bn.,
Rifle Brigade
28 August 1917 XVIII, C, 15
BARNES FG Private 1st/23rd, Bn.,
London Regiment
25 February 1917 XI, B, 1A
BARNES F Corporal 49th, Bn.,
Australian Infantry
27 September 1917 XXIII, A, 17
BARNES GW Private 26th, Bn.,
Royal Fusiliers
29 September 1917 XXIV, B, 13
BARNES GH Private 1st, Bn.,
Hampshire Regiment
30 August 1916 IX, D, 5A
BARNES HR Private 43rd, Bn.,
Manitoba Regiment (Cameron Highlanders)
18 August 1916 IX, C, 10
BARNES HG Major 238th, Brigade,
Royal Field Artillery
16 January 1917 IX, B, 20
BARNES H Gunner 151st, Heavy Bty.,
Royal Garrison Artillery
3 October 1917 XX, D, 2
BARNES J Private 11th, Bn.,
Royal Sussex Regiment
28 July 1917 XVI, I, 17A
BARNES JS Private 9th, Bn.,
Black Watch (Royal Highlanders)
2 August 1917 XVII, E, 4
BARNES W Gunner 15th, Brigade,
Royal Field Artillery
11 October 1917 XXI, D, 16
BARNES W Rifleman 9th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
29 January 1916 IV, C, 40
BARNES TH Lance Corporal 1st/4th, Bn.,
Leicestershire Regiment
2 August 1915 I, D, 2
BARNET RJM Driver 1st Austr. Div., Ammunition Sub Park,
Australian Army Service Corps
27 August 1916 IX, D, 3A
BARNETT AE Gunner 112th, Brigade,
Royal Field Artillery
3 August 1917 XVII, E, 18
BARNETT HT Lieutenant 9th, Bn.,
East Surrey Regiment
20 October 1915 I, A, 34
BARNETT R Private 4th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
29 September 1917 XXV, AA, 15
BARNETT CR Private 1st, Bn.,
Duke of Cornwall's Light Infantry
6 November 1917 XXII, E, 1
BARNOLE JFSM Sous Lieutenant 35e, Régiment d'infanterie 20 May 1918 XXVI, L, 4
BARNWELL GT Lance Corporal 1st/6th, Bn.,
South Staffordshire Regiment
15 July 1915 III, B, 14
BARR TJ Serjeant 8th, Bn.,
Manitoba Regiment (Winnipeg Rifles)
9 July 1916 VIII, C, 8
BARRADELL GH Private 10th, Bn.,
Cheshire Regiment
13 August 1917 XVII, F, 11
BARRAND F Private 59th, Bn.,
Australian Infantry
6 October 1917 XX, E, 7
BARRASS J Private 1st, Bn.,
Western Ontario Regiment
16 June 1916 VIII, A, 20
BARRASS N Lance Corporal 14th, Bn.,
Durham Light Infantry
20 December 1915 II, B, 14A
BARRATT JW Private 19th, Bn.,
Manchester Regiment
5 June 1917 XII, C, 37A
BARRAUD LV Private 11th, Coy.,
Australian Machine Gun Corps
30 September 1917 XXV, AA, 1
BARRE JAC Soldat 2me classe 15e, Régiment d'infanterie 10 May 1918 XXIX, L, 5
BARRELL T Private 2nd, Bn.,
Eastern Ontario Regiment
30 April 1916 VI, B, 30A
BARRETT A Private 1st/8th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
10 March 1917 XI, B, 29
BARRETT AR Sapper 3rd, Field Coy.,
Canadian Engineers
26 April 1916 VI, D, 16A
BARRETT A Private 1st, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
12 August 1918 XXV, AA, 26A
BARRETT EW Captain 29th, Squadron,
Royal Air Force (Flying Corps)
29 May 1916 VI, A, 4
BARRETT G Gunner 279th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
11 August 1917 XVII, F, 1
BARRETT J Sapper Coy.,
New Zealand Engineers
23 January 1918 XXVII, F, 7
BARRETT ND Private 11th, Bn.,
Australian Infantry
4 November 1917 XXI, HH, 20A
BARRETTE R Private 22nd, Bn.,
Québec Regiment (Canadiens Français)
22 May 1916 VII, A, 16
BARRIAUX HL Soldat 2me classe 103e, Régiment d'infanterie 5 June 1918 XXXI, B, 21
BARRINGTON AE Gunner 108th, Heavy Bty.,
Royal Garrison Artillery
15 July 1917 XVI, B, 17A
BARRON RW Private 11th, Bn.,
Durham Light Infantry
11 April 1916 VI, B, 5
BARROW J Private 140th, Field Ambulance,
Royal Army Medical Corps
4 August 1918 XX, E, 22A
BARTHELEMY AG Soldat 104e, Régiment d'infanterie 29 June 1918 XXXIII, H, 24
BARTHOLOMEW N Gunner 14th Div., Ammunition Sub Park,
Royal Army Service Corps
5 September 1917 XVIII, F, 19A
BARTLE PC Lance Serjeant 9th, Bn.,
Suffolk Regiment
6 May 1916 VI, C, 30
BARTLETT G Bombardier 168th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
5 July 1917 XV, C, 12
BARTLETT GW Private 2nd/1st, Bn.,
Oxford and Bucks Light Infantry
26 August 1917 XVIII, G, 15
BARTLETT H Private 2nd, Bn.,
South Lancashire Regiment
7 October 1915 I, B, 4
BARTLETT WE Corporal 9th, Bn.,
Rifle Brigade
25 September 1915 I, D, 19
BARTLETT WC Gunner 308th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
30 October 1917 XXI, DD, 20A
BARTON DH Gunner 1st, Siege Bde.,
Australian Siege Artillery
24 April 1918 XXVIII, A, 20
BARTON H Private 8th, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
16 February 1916 II, B, 45
BARTON R Private 7th, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
11 August 1917 XVII, F, 3A
BARTON RC Private 12th, Bn.,
Australian Infantry
22 September 1917 XXIV, F, 9
BARTON TW Private 8th, Bn.,
Yorkshire Regiment
10 June 1917 XV, H, 2A
BARTON W Private 2nd, Bn.,
York and Lancaster Regiment
10 August 1915 III, D, 16
BARTSCH M Soldat 456., Infanterie-Regiment 2 August 1917 XX, A, 1 Coll.
BARUTEAU RA Caporal 22e, Bat.,
Chasseurs Alpins
19 June 1918 XXXIII, G, 1
BARWICK J Private 35th, Bn.,
Machine Gun Corps
6 October 1918 XXX, A, 20
BASHFORTH W Private 12th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
27 March 1916 V, B, 26A
BASILLE FHL Soldat 44e, Régiment d'infanterie 20 May 1918 XXIX, G, 9
BASKERVILLE CW Private 1st, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
14 November 1917 XXII, DD, 9
BASS WJ Private 88th, Light Trench Mortar Bty.,
Royal Field Artillery
10 August 1916 VIII, D, 15A
BASSETT E Serjeant 3rd, Bn.,
New Zealand Rifle Brigade
23 November 1917 XXVII, BB, 15A
BASSETT P Private 8th, Bn.,
Buffs (East Kent Regiment)
12 August 1917 XVII, F, 7A
BASSETT WA Private Princess Patricia's Canadian Light Infantry 27 March 1916 V, D, 22
BASSETT JC Private 4th, Bn.,
Middlesex Regiment
30 September 1915 I, C, 25
BASTABLE WE Serjeant 6th, Squadron,
Royal Air Force (Flying Corps)
17 March 1917 XI, C, 2
BASTIANI AH Private 9th, Bn.,
Devonshire Regiment
28 October 1917 XXII, F, 14A
BASTOW D Sapper 129th, Field Coy.,
Royal Engineers
11 June 1917 XV, G, 19A
BATE J Private 11th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
24 December 1917 XXVII, C, 17A
BATE RB Private 6th, Bn.,
Duke of Cornwall's Light Infantry
31 July 1915 III, A, 5
BATEMAN NC Private 2nd, Bn.,
Auckland Regiment
1 February 1918 XXVII, F, 19
BATEMAN TH Rifleman 1st, Bn.,
New Zealand Rifle Brigade
7 January 1918 XXVI, DD, 8
BATES B Rifleman 1st/6th, Bn.,
London Regiment (City of London Rifles)
5 April 1917 XI, C, 26
BATES J Private 1st/4th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
18 March 1918 XXVI, E, 3
BATES MP Private 12th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
25 November 1915 II, D, 14
BATES P Private 10th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
28 October 1917 XXI, G, 20A
BATES S Serjeant 28th, Army Brigade,
Royal Field Artillery
2 October 1917 XXIV, E, 4
BATES WG Corporal 107th, Brigade,
Royal Field Artillery
25 May 1917 XII, B, 21
BATESON JW Serjeant 6th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
31 August 1915 III, C, 38
BATHURST G Private 2nd, Bn.,
East Lancashire Regiment
9 August 1917 XVII, D, 19
BATTEN EV Sapper 55th, Signals Coy.,
Royal Engineers
22 July 1917 XVI, C, 14A
BATTEN F Private 24th, Bn.,
Québec Regiment (Victoria Rifles)
21 May 1916 VII, A, 11
BATTEN P Serjeant 1st, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
2 October 1917 XXIV, E, 14A
BATTERSBY PR Private 1st/7th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
9 December 1917 XXVII, D, 10
BATTISON F Sapper 39th, Signals Coy.,
Royal Engineers
16 July 1917 XVI, F, 3A
BATTS RM Private 3rd, Bn.,
Australian Infantry
13 November 1917 XXII, BB, 12
BATTY L Private 6th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
23 September 1915 III, A, 39A
BATTYE AW Serjeant 8th, Bn.,
Australian Infantry
5 October 1917 XX, H, 19A
BAUER P Private 27th, Bn.,
Manitoba (City of Winnipeg) Regiment
6 November 1917 XXI, GG, 11
BAUER WA Private 7th, Coy.,
Australian Machine Gun Corps
20 September 1917 XXIV, H, 8
BAUQUIS EA 1er canonnier conducteur 54e, R.A. de campagne,
Artillerie
24 April 1918 XXVII, GG, 6
BAVERSTOCK H Private 2nd, Bn.,
Auckland Regiment
27 February 1918 XXVII, E, 11A
BAWDEN RM Private 50th, Bn.,
Australian Infantry
25 September 1917 XXV, F, 7
BAWDON H Gunner 275th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
30 July 1917 XVI, K, 1
BAXENDALE W Sapper 255th, Tunnelling Coy.,
Royal Engineers
31 May 1918 XXVIII, F, 8A
BAXTER GA Private 2nd/7th, Bn.,
Worcestershire Regiment
25 August 1917 XVIII, A, 13
BAXTER HG Private 2nd/4th, Bn.,
Oxford and Bucks Light Infantry
14 September 1917 XIX, B, 6
BAXTER JH Private 2nd, Bn.,
South Lancashire Regiment
22 July 1917 XVI, E, 21
BAXTER T Private 18th, Bn.,
Lancashire Fusiliers
3 October 1918 XXIV, H, 23
BAXTER W Private 7th, Bn.,
Queen's Own Cameron Highlanders
23 August 1917 XVIII, D, 8A
BAYFIELD BH Sapper 39th, Signals Coy.,
Royal Engineers
15 June 1917 XIV, F, 6A
BAYLE TA Gunner 1st, Brigade,
Canadian Field Artillery
9 June 1916 VII, C, 18A
BAYLISS B Gunner 187th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
22 August 1917 XVII, K, 16
BAYLISS G Gunner 187th, Brigade,
Royal Field Artillery
10 June 1917 XV, H, 6
BAYLISS HE Private 1st/2nd, Bn.,
London Regiment (Royal Fusiliers)
16 August 1915 III, D, 35
BAYLISS J Corporal 8th, Bn.,
South Staffordshire Regiment
1 October 1915 I, C, 27A
BEACH A Lance Corporal 1st/4th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
30 October 1917 XXI, AA, 3A
BEAL CS Driver 109th, Railway Coy.,
Royal Engineers
22 August 1918 XXV, G, 24
BEALE CL Corporal 1st, Bn.,
Buffs (East Kent Regiment)
20 July 1915 III, B, 5
BEALE H Lance Corporal 2nd/4th, Bn.,
Oxford and Bucks Light Infantry
24 August 1917 XVIII, A, 5A
BEALE T Private 49th, Bn.,
Machine Gun Corps
13 April 1918 XXVI, HH, 4
BEAMISH CE Private 5th, Bn.,
Australian Infantry
7 October 1917 XX, G, 18A
BEAN F Private 1st/5th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
31 July 1915 III, A, 1A
BEANEY JJ Private 19th, Bn.,
Central Ontario Regiment
18 July 1916 VIII, C, 32A
BEANLAND A Private 2nd, Bn.,
South Lancashire Regiment
23 July 1917 XVI, E, 20A
BEARD W Private 1st/6th, Bn.,
Cheshire Regiment
2 November 1917 XXI, HH, 4
BEARDMORE FH Sapper 6th, Bn.,
Canadian Railway Troops
15 December 1917 XXVII, DD, 17
BEARDMORE JH Private 15th, Bn.,
Royal Warwickshire Regiment
29 October 1917 XXI, DD, 3
BEARS D Gunner 1st, Siege Bty.,
Canadian Garrison Artillery
30 November 1917 XXVI, B, 6
BEASLEY C Sapper 1st, Army Troops Coy.,
Canadian Engineers
12 July 1916 VIII, C, 15
BEATON A Private 29th, Bn.,
British Columbia (Vancouver) Regiment
26 May 1916 VII, A, 22
BEATSON CES Captain 22nd, Brigade,
Royal Field Artillery
3 October 1917 XXIV, E, 19
BEATTIE DS Serjeant 105th, Regt.,
American Infantry
31 August 1918 XXXII, A, 15
BEATTIE J Lance Corporal 1st/5th, Bn.,
Argyll and Sutherland Highlanders
14 October 1918 XXX, B, 29
BEATTIE W Private 10th, Bn.,
Royal Inniskilling Fusiliers
16 August 1917 XVII, AA, 9A
BEATTY HJ Private 102nd, Bn.,
Central Ontario Regiment (North British Columbians)
3 September 1916 IX, D, 11A
BEATY-POWNALL GE Lieutenant Colonel 1st, Bn.,
King's Own Scottish Borderers
10 October 1918 XXX, B, 14
BEAUMONT B Private 2nd/5th, Bn.,
Manchester Regiment
28 December 1917 XXVII, CC, 10
BEAUMONT G Private 2nd, Bn.,
South Lancashire Regiment
26 September 1915 I, D, 26A
BEAUMONT J Private 1st/4th, Bn.,
King's Own (Royal Lancaster Regiment)
26 July 1917 XVI, H, 15A
BEAUMONT R Private 2nd/6th, Bn.,
Lancashire Fusiliers
13 October 1917 XX, J, 19
BEAUQUIS E Soldat 2me classe 22e, Bat.,
Chasseurs Alpins
13 June 1918 XXXIII, E, 14
BEAUVAIS F Adjudant-chef 156e, Régiment d'infanterie 26 April 1918 XXVI, L, 2
BEAUVAIS SC Soldat 2me classe 48e, Bat.,
Chasseurs à pied
27 May 1918 XXXIII, A, 15
BEAUVIE M Soldat 80e, Régiment d'infanterie 6 May 1918 XXVII, JJ, 13
BEAVER WN Lieutenant 60th, Bn.,
Australian Infantry
26 September 1917 XXIII, C, 12
BEBB JH Corporal 1st, Bn.,
Welsh Guards
23 June 1916 VIII, B, 9A
BEBBINGTON H Gunner 235th, Brigade,
Royal Field Artillery
18 June 1917 XV, F, 10A
BEC AJ Serjeant 44e, Régiment d'infanterie 12 May 1918 XXIX, K, 7
BECHSTEIN WV Private 1st, Bn.,
Middlesex Regiment
13 November 1919 XXXI, D, 31
BECK F Private 11th, Bn.,
Leicestershire Regiment
18 May 1916 VI, D, 42A
BECKETT GG Private 2nd, Bn.,
Australian Infantry
22 September 1917 XXIV, C, 8A
BECKETT R Private 10th, Bn.,
Royal Army Cyclist Corps
12 June 1917 XV, H, 10A
BECKETT WJ Lance Corporal 12th, Bn.,
East Surrey Regiment
4 September 1918 XXIV, D, 22A
BECKETT HE Rifleman 12th, Bn.,
Rifle Brigade
10 March 1916 V, B, 20
BEDFORD EW Gunner 8th, Brigade,
Canadian Field Artillery
14 November 1917 XXII, DD, 4
BEDFORD E Private 8th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
8 June 1917 XIII, D, 5A
BEDFORD JS Private 1st, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
13 April 1918 XXVI, HH, 3
BEDFORD T Private 5th, Bn.,
Western Canada (Saskatchewan) Cavalry
30 April 1916 VI, B, 34A
BEDWELL G Private 8th, Bn.,
Yorkshire Regiment
22 September 1917 XXIV, C, 1
BEE W Second Lieutenant 94th, Brigade,
Royal Field Artillery (Territorial Forces)
24 September 1917 XXV, F, 1
BEE WJ Private 25th, Bn.,
Machine Gun Corps
26 April 1918 XXVIII, A, 13
BEECH A Private 19th, Coy.,
Labour Corps
27 April 1918 XXVIII, C, 7
BEECHAM AJ Gunner 33rd, Brigade,
Royal Field Artillery
15 August 1917 XVII, F, 20A
BEECHAM H Private 2nd, Bn.,
Lincolnshire Regiment
12 April 1918 XXVI, HH, 7
BEER WH Gunner 1st, Brigade,
Australian Field Artillery
3 November 1917 XXI, HH, 7
BEESLEY HW Sapper 456th (1st/2nd West Riding), Field Coy.,
Royal Engineers
25 April 1918 XXVII, H, 8A
BEESLEY J Serjeant 11th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
18 October 1917 XXIV, A, 20A
BEESON EA Rifleman 3rd, Bn.,
Rifle Brigade
3 August 1917 XVII, E, 17
BEGG B Corporal 7th, Coy.,
Australian Machine Gun Corps
4 October 1917 XX, H, 12A
BEIGHTON H Private 1st/4th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
2 September 1915 III, B, 19
BELCH E Private 19th, Bn.,
Central Ontario Regiment
17 April 1916 VI, B, 22A
BELCH R Private 2nd, Bn.,
Eastern Ontario Regiment
5 June 1916 VII, B, 33
BELCHER CS Private 60th, Bn.,
Australian Infantry
26 September 1917 XXIII, C, 6A
BELCHER G Private 8th, Bn.,
Royal Irish Rifles
5 August 1917 XVII, B, 6
BELCHER PJ Captain 49th, Bn.,
Alberta (Edmonton) Regiment
30 October 1917 XXXV, B, 17
BELCOURT G Private 49th, Bn.,
Alberta (Edmonton) Regiment
4 June 1916 VII, B, 16
BELFIELD J Private 1st/7th, Bn.,
Cheshire Regiment
5 October 1918 XXIV, H, 26A
BELL C Private 19th, Bn.,
Manchester Regiment
3 August 1917 XVII, G, 1A
BELL CF Lance Corporal 12th, Bn.,
Rifle Brigade
2 February 1918 XXVII, F, 18A
BELL E Lance Corporal 24th/27th, Bn.,
Northumberland Fusiliers
31 October 1917 XXI, AA, 9A
BELL F Private 9th, Bn.,
Yorkshire Regiment
24 September 1917 XXV, H, 3A
BELL H Private 11th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
3 January 1916 IV, B, 33A
BELL H Private 7th, Bn.,
Northamptonshire Regiment
10 February 1916 IV, A, 43
BELL JC Private 3rd, Bn.,
Australian Infantry
4 October 1917 XX, H, 18
BELL JC Private 8th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
27 April 1917 XII, A, 22A
BELL J Private 2nd, Bn.,
King's Own Scottish Borderers
6 October 1917 XX, E, 4
BELL JE Private 1st, Bn.,
Western Ontario Regiment
14 June 1916 VIII, A, 5A
BELL R Private 8th, Bn.,
Buffs (East Kent Regiment)
11 March 1916 V, B, 21
BELL T Private 2nd, Bn.,
Royal Scots
26 September 1915 I, D, 22A
BELL W Private 28th, Bn.,
Australian Infantry
22 September 1917 XXIV, C, 5
BELL W Private 123rd, Bn.,
Royal Grenadiers
21 October 1917 XXV, J, 16A
BELL WJ Rifleman 15th, Bn.,
Royal Irish Rifles
17 August 1917 XVII, H, 8
BELL WJA Lance Corporal 1st, Bn.,
Otago Regiment
21 February 1918 XXVII, E, 8A
BELLERBY T Private 20th, Bn.,
Durham Light Infantry
27 February 1917 XI, B, 9A
BELLETTE A Private 59th, Bn.,
Australian Infantry
27 September 1917 XXV, D, 9A
BELLON V Soldat 2me classe 47e, Bat.,
Chasseurs Alpins
5 June 1918 XXXIII, B, 17
BELLWOOD GH Lance Corporal 1st/4th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
20 December 1915 II, D, 20A
BELOIS NE Soldat 2me classe 404e, Régiment d'infanterie 27 May 1918 XXIX, C, 19
BELOT ABFE Soldat 15e, Régiment d'infanterie 8 May 1918 XXVII, KK, 7
BELSON AG Private 59th, Field Ambulance,
Royal Army Medical Corps
17 April 1918 XXVI, GG, 2
BELT AH Lance Corporal Signal Service,
Royal Engineers
1 August 1917 XVII, C, 5A
BELT JED Lieutenant 20th, Bn.,
Central Ontario Regiment
28 June 1916 VI, A, 41
BEMISH FG Private 45th, Bn.,
Australian Infantry
28 September 1916 X, B, 15
BENARD RA Soldat 2me classe 47e, Bat.,
Chasseurs Alpins
27 May 1918 XXIX, C, 4
BENBOW JH Private 1st/5th, Bn.,
South Lancashire Regiment
17 October 1916 X, B, 37
BENBOW WE Private 1st/5th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
1 August 1915 I, D, 11A
BENDALL MS Private 20th, Bn.,
Australian Infantry
6 November 1917 XXI, GG, 9A
BENDALL WGH Private 38th, Bn.,
Eastern Ontario (Ottawa) Regiment
31 October 1917 XXI, AA, 18
BENNETT AD Private 2nd, Bn.,
Eastern Ontario Regiment
3 June 1916 VII, A, 36A
BENNETT AH Private 3rd, Bn.,
Worcestershire Regiment
26 April 1918 XXVII, H, 13
BENNETT AJ Private 22nd, Bn.,
Australian Infantry
20 September 1917 XXIII, B, 2
BENNETT EH Private 3rd, Bn.,
Central Ontario (Toronto) Regiment
6 November 1917 XXI, GG, 12
BENNETT F Private 6th, Bn.,
Connaught Rangers
6 August 1917 XVII, B, 15
BENNETT F Private 11th, Bn.,
Royal Sussex Regiment
25 July 1917 XVI, H, 2A
BENNETT FR Lance Corporal 1st, Bn.,
Royal Fusiliers
20 June 1917 XV, E, 4A
BENNETT F Driver 190th, Brigade,
Royal Field Artillery
1 October 1917 XXV, E, 18A
BENNETT FG Gunner 156th, Brigade,
Royal Field Artillery
21 October 1917 XXV, F, 20A
BENNETT G Private 1st/5th, Bn.,
North Staffordshire Regiment
4 August 1915 I, C, 15
BENNETT G Corporal 72nd, Field Ambulance,
Royal Army Medical Corps
18 June 1917 XIV, E, 4
BENNETT H Private 11th, Bn.,
South Lancashire Regiment
10 July 1917 XIV, B, 17A
BENNETT J Corporal 1st/4th, Bn.,
Royal Sussex Regiment
27 September 1918 XXV, H, 24
BENNETT JR Gunner 177th, Brigade,
Royal Field Artillery
20 July 1917 XVI, D, 14A
BENNETT S Private 1st, Bn.,
King's Shropshire Light Infantry
10 August 1915 I, C, 1A
BENNETT W Private 7th, Bn.,
Bedfordshire Regiment
7 August 1917 XVII, D, 10
BENNETT W Private 2nd, Bn.,
Australian Pioneers
22 October 1917 XXII, B, 18A
BENNETT WE Company Serjeant Major 7th, Bn.,
King's Shropshire Light Infantry
3 April 1916 V, C, 32A
BENNETT WEG Private 4th, Bn.,
Royal Fusiliers
1 April 1916 V, B, 37A
BENNETT WJ Serjeant "Z", Special Coy.,
Royal Engineers
1 November 1917 XXI, CC, 4
BENNINGTON F Gunner 295th, Brigade,
Royal Field Artillery
19 September 1917 XIX, A, 14
BENOIT C Soldat 2me classe 22e, Bat.,
Chasseurs Alpins
10 June 1918 XXXIII, C, 20
BENOIT JE Soldat 2me classe 45e, Bat.,
Chasseurs à pied
18 May 1918 XXIX, M, 4
BENOIT-JAY HL Caporal 22e, Bat.,
Chasseurs Alpins
8 June 1918 XXXIII, C, 5
BENOY WEG Private 2nd, Bn.,
Cameronians (Scottish Rifles)
1 August 1917 XVI, J, 6
BENT P Private 2nd, Bn.,
Leinster Regiment
27 August 1915 III, C, 31A
BENTHALL GN Private 1st/7th, Bn.,
London Regiment
19 September 1917 XIX, A, 12
BENTHAM H Private 47th, Heavy Group,
Royal Garrison Artillery
27 July 1917 XVI, H, 18
BENTLEY AAD Private 11th, Motor Ambulance Convoy,
Royal Army Service Corps
19 October 1917 XXIV, A, 14
BENTLEY E Private 18th, Bn.,
Middlesex Regiment
4 October 1917 XX, F, 15
BENTLEY F Gunner 22nd, Brigade,
Royal Field Artillery
4 October 1917 XX, D, 6A
BENTLEY H Private 8th, Bn.,
Border Regiment
10 September 1917 XVIII, E, 2
BENTLEY PJ Private 26th, Bn.,
Royal Fusiliers
10 January 1917 X, D, 17
BENTLEY T Private 11th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
18 September 1917 XIX, D, 11
BENTLEY T Corporal 1st, Bn.,
Welsh Guards
2 May 1916 VI, B, 39A
BENWARE N Private 1st, Bn.,
Western Ontario Regiment
23 May 1916 VII, A, 17
BENZEY HW Sapper 233rd (Ripon), Field Coy.,
Royal Engineers
14 April 1917 XII, A, 3A
BERARDAN JM Soldat 2me classe 404e, Régiment d'infanterie 29 May 1918 XXXI, A, 32
BERE R Private 2nd, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
27 March 1916 V, D, 20A
BERGE G Soldat 44e, Régiment d'infanterie 11 May 1918 XXVII, LL, 2
BERGE MJA Soldat 60e, Régiment d'infanterie 27 May 1918 XXIX, B, 2
BERGER MMR Soldat 2me classe 22e, Bat.,
Chasseurs Alpins
15 June 1918 XXXIII, E, 19
BERGUE EA Soldat 15e, Régiment d'infanterie 4 May 1918 XXVII, J, 3
BERKELMANS AJ Bombardier 213th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
23 October 1917 XXII, D, 11
BERKIN JH Private 1st, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
13 July 1917 XVI, B, 2A
BERLOT EV Caporal 156e, Régiment d'infanterie 27 April 1918 XXVI, K, 4
BERNACHOT F Soldat 44e, Régiment d'infanterie 16 May 1918 XXVI, M, 1
BERNADOU FM Soldat 2me classe 7e, Bat.,
Chasseurs Alpins
17 June 1918 XXXIII, F, 13
BERNER CA Rifleman 8th, Bn.,
Rifle Brigade
3 December 1915 II, C, 16A
BERRIDGE F Private 1st, Bn.,
Lincolnshire Regiment
29 October 1917 XXI, DD, 2
BERRY AJ Private 4th, Bn.,
Middlesex Regiment
2 October 1915 I, C, 34
BERRY GH Second Lieutenant 315th, Army Brigade,
Royal Field Artillery
9 October 1917 XXI, D, 10
BERRY GM Sapper 2nd , Signals Coy.,
Australian Engineers
4 October 1917 XXV, C, 2A
BERRY P Lance Corporal 2nd, Bn.,
Middlesex Regiment
11 August 1917 XVII, J, 13A
BERTAUX AAL Brigadier 108e, R.A. Lourde,
Artillerie
25 April 1918 XXIX, B, 11
BERTHELEMY G Private 10th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
8 June 1917 XV, I, 5
BERTHO ALM 2me canonnier conducteur 266e, R.A. de campagne,
Artillerie
25 April 1918 XXIX, H, 5
BERTIC EMF Soldat 103e, Régiment d'infanterie 3 June 1918 XXXI, B, 36
BERTIN DF Soldat 2me classe 3e, Bat.,
Chasseurs à pied
10 June 1918 XXXIII, C, 13
BERTRAND DIT JANIROT FB Private 143e, Régiment d'infanterie 8 May 1918 XXIX, E, 8
BES A Private 2nd, Bn.,
Border Regiment
29 October 1917 XXI, BB, 19A
BESCOBY EL Second Lieutenant 12th, Bn.,
Royal Fusiliers
18 June 1917 XIII, A, 24
BESSETTE P Private 102nd, Bn.,
Central Ontario Regiment (North British Columbians)
3 September 1916 IX, D, 12
BEST C Private 7th, Bn.,
Somerset Light Infantry
2 April 1916 V, C, 27
BEST GH Bombardier 236th, Brigade,
Royal Field Artillery
17 July 1917 XVI, F, 21
BEST TP Rifleman 7th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
27 August 1917 XVIII, C, 18A
BEST WA Gunner 329th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
23 October 1917 XXII, D, 8A
BESWICK H Private 1st/7th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
24 August 1915 III, C, 27A
BESWICK H Private 2nd, Bn.,
Manchester Regiment
13 June 1917 XV, H, 15
BESWICK S Rifleman 9th, Bn.,
Rifle Brigade
5 January 1916 IV, A, 28A
BESWICK T Sapper 45th , Anti-Aircraft Searchlight Section,
Royal Engineers
25 December 1917 XXVII, C, 20
BEVAN B Gunner 275th, Brigade,
Royal Field Artillery
6 June 1917 XII, C, 39
BEVAN W Rifleman 16th, Bn.,
Rifle Brigade
28 June 1917 XIV, C, 4
BEYNON T Private 1st/1st, Bn.,
Hertfordshire Regiment
19 April 1918 XXVI, G, 14A
BEZIAT JA Caporal 35e, Régiment d'infanterie 28 May 1918 XXXIII, A, 16
BIBBY H Rifleman 1st/17th, Bn.,
London Regiment
11 September 1917 XVIII, E, 12A
BICKERDIKE WJ Private 1st/6th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
28 April 1918 XXVIII, C, 15A
BICKERSTAFF R Driver 148th, Brigade,
Royal Field Artillery
24 July 1917 XVI, E, 18A
BICKLE T Private 9th, Bn.,
Devonshire Regiment
26 October 1917 XXII, C, 11
BICKNELL LL Private 2nd/7th, Bn.,
Royal Warwickshire Regiment
2 September 1917 XVIII, F, 9
BIDDLECOMBE WS Private 1st, Bn.,
Hampshire Regiment
7 July 1915 III, C, 13
BIDMEAD WJ Gunner 2nd, Brigade,
Royal Field Artillery
20 August 1915 III, C, 20
BIDOS JV Soldat 36e, Régiment d'infanterie 22 May 1918 XXXIII, A, 7
BIERLING F Landsturmmann 4., Bayr. Reserve Infanterie-Regiment 27 September 1917 XX, A, 13 Coll.
BIESTERFIELD WP Private 1st/6th, Bn.,
Northumberland Fusiliers
12 March 1916 V, C, 2A
BIGGIN CH Private 6th, Bn.,
Australian Infantry
21 September 1917 XXIII, B, 15A
BIGGS C Rifleman 1st, Bn.,
Rifle Brigade
9 August 1916 VIII, D, 5A
BIGGS GT Private 64th, Coy.,
Machine Gun Corps
22 October 1917 XXII, B, 19
BIGLAND EH Private 1st/4th, Bn.,
Yorkshire Regiment
5 January 1918 XXVI, DD, 4
BIGNON LFM Soldat 2me classe 63e, Bat.,
Chasseurs Alpins
9 June 1918 XXXIII, C, 10
BIGOFSKI E Private 746th, Area Employment Coy.,
Labour Corps
9 October 1917 XXI, B, 21A
BILLA A Soldat 2me classe 143e, Régiment d'infanterie 9 May 1918 XXVII, K, 6
BILLARD AML Sous Lieutenant 80e, Régiment d'infanterie 4 May 1918 XXIX, H, 16
BILLING WR Corporal 1st/4th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
15 March 1918 XXVII, EE, 15
BILLINGHAM AG Private 24th, Bn.,
Australian Infantry
7 October 1917 XXI, B, 4A
BILLINGS WA Private II Anzac Corps, Ammunition Park,
Royal Army Service Corps
29 September 1917 XXV, B, 7A
BILLINGTON W Private 10th, Bn.,
Cheshire Regiment
13 April 1918 XXVI, F, 10
BILTON HV Private 3rd, Bn.,
Canadian Pioneers
13 May 1916 VI, D, 27A
BILTON JF Sapper 2nd, Light Railway Operating Coy.,
Royal Engineers
12 March 1919 XXXV, B, 31
BILYARD W Private 1st, Bn.,
Lincolnshire Regiment
8 August 1915 I, C, 7A
BILZ F Kriegsfreiwilliger 120., Infanterie-Regiment 23 June 1916 VIII, B, 14A
BIMSON R Private 1st, Bn.,
Wiltshire Regiment
6 September 1917 XVIII, H, 13
BINER RA Lance Serjeant 5th, Bn.,
Western Canada (Saskatchewan) Cavalry
18 May 1916 VI, D, 44A
BINET AH Soldat 2me classe 103e, Régiment d'infanterie 5 June 1918 XXXIII, B, 10
BINET PE Soldat 1ere classe 45e, Bat.,
Chasseurs à pied
29 May 1918 XXXI, A, 35
BINFIELD J Gunner 24th, Heavy Bty.,
Royal Garrison Artillery
6 February 1916 IV, B, 45A
BINGHAM AH Private 12th, Bn.,
Royal Sussex Regiment
19 April 1917 XII, A, 10
BINGHAM H Private 1st/4th, Bn.,
Loyal North Lancashire Regiment
8 April 1917 XI, C, 26A
BINNS J Private 10th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
22 September 1917 XXIV, C, 6A
BINNS W Serjeant 12th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
9 March 1916 V, B, 17A
BIRCH AH Private 3rd, Bn.,
Royal Fusiliers
24 May 1915 XXXI, D, 13
BIRCH AL Private 1st/7th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
29 April 1918 XXVIII, E, 11
BIRCH J Corporal 9th, Bn.,
Rifle Brigade
17 January 1916 II, C, 28
BIRCH TR Serjeant 6th, Bn.,
Royal Berkshire Regiment
2 August 1917 XVII, A, 16
BIRCKEL A Soldat 2me classe 5e , Bat. de Marche d'Afrique 6 May 1915 FRE, 6
BIRCUMSHAW B Private 9th, Bn.,
Leicestershire Regiment
3 October 1917 XXV, A, 14
BIRD F Serjeant 2nd, Bn.,
Bedfordshire Regiment
28 June 1917 XIV, C, 5
BIRD FW Private 1st/4th, Bn.,
Suffolk Regiment
21 November 1917 XXVII, B, 21
BIRD J Private 1st/4th, Bn.,
York and Lancaster Regiment
20 November 1915 IV, A, 10A
BIRD W Private 131st, Coy.,
Labour Corps
27 December 1917 XXVII, CC, 5A
BIRD RC Private 18th, Bn.,
Middlesex Regiment
5 May 1918 XXVIII, B, 17
BIRDSEY HAD Gunner 277th, Brigade,
Royal Field Artillery
2 January 1917 X, D, 1A
BIRI C Soldat 2me classe 60e, Régiment d'infanterie 27 May 1918 XXIX, B, 12
BIRKBECK T Private 1st/8th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
1 August 1917 XVII, C, 9A
BIRKBY A Private 2nd/6th, Bn.,
Royal Warwickshire Regiment
25 August 1917 XVIII, A, 18
BIRKS GE Private 1st/6th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
5 August 1915 I, C, 13A
BIRNBAUM M Rifleman 1st/15th, Bn.,
London Regiment (Prince of Wales' Own Civil Service Rifles)
26 January 1917 X, D, 39A
BIRRELL J Private 8th, Bn.,
Seaforth Highlanders
24 August 1917 XVIII, D, 4
BIRTLES J Private 1st, Bn.,
East Yorkshire Regiment
23 August 1915 III, C, 24
BIRTWISTLE R Sapper 255th, Tunnelling Coy.,
Royal Engineers
31 May 1918 XXVIII, F, 4
BISHOP C Gunner 227th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
10 October 1918 XXX, C, 20
BISHOP DT Rifleman 18th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
17 September 1918 XXV, D, 23
BISHOP D Private 3rd, Bn.,
Canadian Pioneers
5 June 1916 VII, B, 13A
BISHOP GS Private 17th, Bn.,
Australian Infantry
27 September 1917 XXIV, D, 11A
BISHOP JW Private 12th, Bn.,
East Surrey Regiment
12 August 1918 XXV, B, 24
BISHOP T Serjeant 1st, Bn.,
Royal Welsh Fusiliers
27 October 1917 XXII, H, 14
BISHOP GS Private 11th, Coy.,
Canadian Machine Gun Corps
14 November 1917 XXII, FF, 10A
BLACK CJ Private 91st, Coy.,
Labour Corps
7 December 1917 XXVI, BB, 11
BLACK CB Private New Zealand Medical Corps 15 October 1917 XXI, H, 7
BLACK FC Lance Corporal 3rd, Bn.,
Coldstream Guards
18 July 1916 VIII, C, 32
BLACK J Private 16th, Bn.,
Royal Scots
14 April 1918 XXVI, F, 19
BLACK RR Second Lieutenant 1st/5th, Bn.,
Argyll and Sutherland Highlanders
22 October 1918 XXXV, A, 41
BLACK SH Private 10th, Coy.,
Australian Machine Gun Corps
5 October 1917 XX, G, 1A
BLACK T Private 5th, Bn.,
Queen's Own Cameron Highlanders
24 April 1918 XXVII, H, 4A
BLACK WB Private 2nd, Bn.,
Canadian Mounted Rifles
22 May 1916 VII, A, 13
BLACK DG Rifleman 8th, Bn.,
Royal Irish Rifles
6 August 1917 XVII, B, 18
BLACKALL HG Private 15th, Bn.,
Central Ontario Regiment (48th Highlanders)
7 November 1917 XXII, G, 10
BLACKBURN JH Lieutenant 9th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
8 February 1917 X, A, 6
BLACKBURNE C Gunner 34th, Trench Howitzer Bty.,
Royal Garrison Artillery
19 December 1915 II, D, 24
BLACKETT W Private 8th, Bn.,
Australian Infantry
27 October 1917 XXII, H, 13
BLACKHALL J Private 3rd, Bn.,
Central Ontario (Toronto) Regiment
14 June 1916 VII, C, 35A
BLACKMAN JR Private 1st/4th, Bn.,
Suffolk Regiment
27 September 1917 XXIII, A, 18A
BLACKMAN SJH Private 1st/20th, Bn.,
London Regiment
12 January 1917 X, D, 18
BLACKMORE FW Private 5th, Bn.,
Australian Pioneers
23 September 1917 XXIV, C, 15
BLACKWELL E Private 13th, Bn.,
Middlesex Regiment
15 January 1916 II, D, 32A
BLACKWELL R Gunner 232nd, Army Brigade,
Royal Field Artillery
14 October 1917 XXI, F, 16
BLACKWELL SE Private 1st/23rd, Bn.,
London Regiment
6 June 1917 XII, C, 42A
BLACKWOOD LS Private 8th, Bn.,
Australian Infantry
7 October 1917 XX, I, 19
BLAGDON J Private 9th, Bn.,
Yorkshire Regiment
11 June 1917 XV, G, 9A
BLAIN R Private 29th, Bn.,
Australian Infantry
27 September 1917 XXIV, D, 4
BLAIR RC Private 2nd, Field Ambulance,
Australian Army Medical Corps
31 August 1917 XVIII, C, 1
BLAIRFORD J Private 1st, Bn.,
Cameronians (Scottish Rifles)
29 September 1917 XXIV, B, 9A
BLAIS H Private 22nd, Bn.,
Québec Regiment (Canadiens Français)
5 July 1916 VIII, B, 44A
BLAKE ET Driver 14th, Brigade,
Australian Field Artillery
30 August 1917 XVIII, C, 8
BLAKE E Private 33rd, Bn.,
Machine Gun Corps
30 September 1918 XXIV, G, 25A
BLAKE G Private 87th, Bn.,
Québec Regiment (Canadian Grenadier Guards)
25 November 1917 XXVII, BB, 19
BLAKE S Private 7th, Bn.,
Australian Infantry
4 October 1917 XX, H, 2A
BLAKE W Private 43rd, Bn.,
Australian Infantry
7 October 1917 XXV, C, 20A
BLAKEMORE GC Serjeant 3rd, Bn.,
Grenadier Guards
1 April 1916 V, B, 36A
BLAKEMORE JA Private 1st/6th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
26 April 1917 XII, A, 21
BLAKIE A Gunner 33rd Div., Ammunition Column,
Royal Field Artillery
2 January 1918 XXVI, DD, 4A
BLANC H Private 28th, Bn.,
North West (Saskatchewan) Regiment
8 November 1917 XXII, AA, 9
BLANCH W Private 3rd, Bn.,
Otago Infantry Regiment
5 October 1917 XX, K, 11
BLANCHARD CSA Soldat 24e, Régiment d'Inf. Territoriale 14 May 1918 XXVII, M, 1
BLANCHARD E Private 42nd, Bn.,
Québec Regiment (Royal Highlanders of Canada)
4 June 1916 VII, A, 38A
BLANCHARD GRA Soldat 2me classe 102e, Régiment d'infanterie 3 June 1918 XXXI, B, 39
BLANCHET ALM Soldat 2me classe 404e, Régiment d'infanterie 18 May 1918 XXIX, G, 5
BLAND A Private 10th, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
23 July 1918 XXVIII, G, 11
BLAND S Lance Serjeant 34th, Bn.,
Australian Infantry
1 October 1917 XX, C, 2A
BLAND T Private 1st/5th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
16 December 1917 XXVII, C, 2A
BLAND W Private 8th, Bn.,
King's Own Yorkshire Light Infantry
17 October 1917 XXII, B, 6A
BLANE JP Captain 8th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
23 November 1915 II, A, 6
BLANEY J Private 14th, Bn.,
Argyll and Sutherland Highlanders
29 September 1918 XXIV, B, 25
BLANGY G clairon 19e, Bat.,
Chasseurs à pied
19 November 1914 XXXI, C, 5
BLANK N Private 25th, Bn.,
Australian Infantry
6 October 1917 XX, E, 5A
BLANK SH Private 3rd, Coy.,
Canadian Machine Gun Corps
9 November 1917 XXII, HH, 4
BLANKS FA Rifleman 1st/6th, Bn.,
London Regiment (City of London Rifles)
2 May 1917 XII, A, 29
BLANKSBY A Private 1st/7th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
27 July 1915 III, A, 9
BLANT HH Rifleman 7th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
3 August 1915 I, D, 3A
BLAYLOCK R Gunner 103rd, Brigade,
Royal Field Artillery
18 August 1917 XVII, AA, 18
BLEASE J Private 12th, Bn.,
Manchester Regiment
5 November 1915 IV, C, 15
BLEAZARD WJ Lance Corporal (stretcher bearer) 4th, Field Ambulance,
Australian Army Medical Corps
28 October 1917 XXII, H, 13A
BLENCOWE P Driver 158th, Army Brigade,
Royal Field Artillery
8 July 1917 XIV, B, 15
BLESTEL AMA Soldat 36e, Régiment d'infanterie 20 May 1918 XXIX, E, 15
BLEWETT HC Private 46th, Bn.,
Australian Infantry
1 October 1917 XXV, E, 13A
BLISS A Serjeant 173rd, Brigade,
Royal Field Artillery
2 August 1917 XVII, E, 6A
BLOCKEY L Private 28th, Bn.,
Australian Infantry
5 October 1917 XX, E, 9A
BLOCKLEY W Rifleman 18th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
27 January 1917 X, D, 40
BLOOM FC Serjeant 11th, Bn.,
Essex Regiment
14 November 1915 IV, B, 14A
BLOOMER GE Private 1st, Bn.,
Royal Warwickshire Regiment
11 July 1915 III, C, 5A
BLOW JG Private 11th, Bn.,
Argyll and Sutherland Highlanders
15 July 1917 XVI, B, 16
BLOWES HW Private 68th, Coy.,
Machine Gun Corps
12 June 1917 XV, G, 12A
BLOYET ERM Soldat 2me classe 9e, Régiment de Zouaves 16 May 1915 FRE, 9
BLURTON LH Rifleman 7th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
7 August 1915 I, C, 10
BLY SA Private 11th, Bn.,
Essex Regiment
28 April 1918 XXVIII, C, 16
BLYTH C Private 18th, Bn.,
Lancashire Fusiliers
15 October 1918 XXX, D, 19
BOA A Private 226th, Coy.,
Machine Gun Corps
1 February 1918 XXVII, F, 18
BOAGEY GW Gunner 265th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
11 December 1917 XXVII, DD, 3
BOAKES WT Rifleman 1st/8th, Bn.,
London Regiment (Post Office Rifles)
1 June 1917 XII, C, 4A
BOARD J Rifleman 1st/18th, Bn.,
London Regiment (London Irish Rifles)
26 February 1917 XI, B, 8
BOATER J Private 28th, Field Ambulance,
Royal Army Medical Corps
18 November 1915 IV, A, 5A
BOCHET DE Soldat 2me classe 22e, Bat.,
Chasseurs Alpins
21 June 1918 XXXIII, G, 19
BODDINGTON J Private 23rd, Bn.,
Middlesex Regiment
20 February 1917 XI, A, 34
BODDY FW Private 2nd, Bn.,
King's Own Scottish Borderers
28 October 1917 XXI, G, 9A
BODEN AJ Private 3rd, Bn.,
Auckland Regiment
1 January 1918 XXVI, D, 9A
BODY F Private 1st/5th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
25 March 1917 XI, C, 9A
BOECK W Soldat 93., Reserve Infanterie-Regiment 5 October 1917 XX, A, 20 Coll.
BOFFEY J Sapper 109th, Railway Coy.,
Royal Engineers
22 August 1918 XXV, G, 25
BOGAN W Private 8th, Bn.,
Royal Inniskilling Fusiliers
29 August 1917 XVIII, C, 10
BOGART AR Private 38th, Bn.,
Eastern Ontario (Ottawa) Regiment
31 October 1917 XXI, DD, 13
BOGG A Rifleman 18th, Bn.,
King's Royal Rifle Corps
11 November 1918 XXXV, B, 16
BOITEUX AM Soldat 45e, Bat.,
Chasseurs à pied
20 May 1918 XXIX, E, 13
BOIVIN MC Soldat 15e, Régiment d'infanterie 10 May 1918 XXVII, KK, 4
BOIZARD CEP Soldat 103e, Régiment d'infanterie 5 June 1918 XXXI, B, 27
BOLAM W Private 8th, Bn.,
East Yorkshire Regiment
2 April 1916 V, C, 27A
BOLAND T Private 2nd, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
1 August 1917 XVII, C, 8A
BOLD JC Gunner 156th, Brigade,
Royal Field Artillery
26 April 1918 XXVII, H, 11
BOLGER JM Private 52nd, Bn.,
Australian Infantry
24 September 1917 XXV, F, 6
BOLLARD B Private Machine Gun Corps 16 March 1918 XXVII, EE, 20A
BOLLINGER H Rifleman 2nd, Bn.,
New Zealand Rifle Brigade
15 March 1918 XXVII, EE, 17
BOLTON A Rifleman 2nd, Bn.,
New Zealand Rifle Brigade
15 October 1917 XXI, F, 14
BOLTON E Private 46th, Coy.,
Labour Corps
26 October 1917 XXII, C, 13A
BOLTON J Serjeant 1st/9th, Bn.,
Argyll and Sutherland Highlanders
16 December 1915 IV, A, 21
BOLTON RF Second Lieutenant 11th, Bn.,
Northumberland Fusiliers
10 June 1917 XIII, A, 31
BONASS M Private 10th, Bn.,
Duke of Wellington's (West Riding Regiment)
21 September 1917 XXIV, F, 17
BOND AJ Private 8th, Bn.,
Devonshire Regiment
27 October 1917 XXII, H, 12A
BOND EM Private 2nd, Light Trench Mortar Bty.,
Australian Field Artillery
21 September 1917 XXIV, C, 12
BOND G Private 6th, Bn.,
Duke of Cornwall's Light Infantry
1 August 1915 I, D, 6A
BOND JP Private 13th, Bn.,
Québec Regiment (Royal Highlanders of Canada)
16 May 1916 VI, D, 34A
BONE F Private 2nd, Bn.,
Bedfordshire Regiment
26 July 1917 XVI, I, 3A
BONE ST Private 10th, Bn.,
Queen's (Royal West Surrey Regiment)
23 March 1917 XI, C, 8
BONELL SAW Private 11th, Bn.,
Essex Regiment
2 August 1918 XX, I, 22
BONNAL MFP 2me canonnier conducteur 131e, R.A. Lourde,
Artillerie
5 June 1918 XXXIII, D, 1
BONNENFANT GA Soldat 44e, Régiment d'infanterie 10 May 1918 XXVII, LL, 7
BONNEVILLE JLA Soldat 36e, Régiment d'infanterie 20 May 1918 XXIX, D, 3
BONNIER PM Soldat 2me classe 55e, Bat.,
Chasseurs à pied
15 May 1918 XXVII, M, 4
BOON E Private 1st/5th, Bn.,
King's Own (Royal Lancaster Regiment)
18 March 1917 XI, C, 4A
BOON T Gunner 301st, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
7 September 1918 XXV, J, 25
BOOT T Private 1st, Bn.,
East Yorkshire Regiment
9 September 1915 III, B, 37A
BOOTES AG Private 2nd, Bn.,
Eastern Ontario Regiment
12 November 1917 XXVII, A, 12
BOOTH A Private 10th, Bn.,
West Yorkshire Regiment (Prince of Wales's Own)
3 March 1916 IV, D, 47A
BOOTH AD Private 6th, Bn.,
Dorsetshire Regiment
24 February 1916 IV, D, 33
BOOTH C Private 6th, Bn.,
Border Regiment
21 July 1917 XVI, C, 4A
BOOTH ES Gunner 45th, Brigade,
Royal Field Artillery
27 November 1917 XXVI, A, 13A
BOOTH H Sapper 459th (2nd/2nd West Riding), Field Coy.,
Royal Engineers
26 October 1915 I, B, 35A
BOOTH H Corporal 19th, Bn.,
Welsh Regiment
8 May 1917 XII, A, 38
BOOTH H Gunner 2nd, Trench Mortar Bty.,
Canadian Field Artillery
20 November 1917 XXVII, B, 10A
BOOTH J Lance Corporal 1st/6th, Bn.,
Cheshire Regiment
1 August 1917 XVI, G, 13A
BOOTH MW Private 1st/6th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
26 August 1915 III, C, 30A
BOOTH R Lance Corporal 1st/5th, Bn.,
Durham Light Infantry
20 January 1916 II, C, 33
BOOTH RH Private 1st, Bn.,
East Surrey Regiment
12 November 1917 XXII, BB, 2
BOOTH W Sapper 1st (Monmouthshire), Siege Coy.,
Royal Engineers
18 March 1916 V, C, 22A
BOOTH WE Private 1st, Bn.,
Australian Pioneers
5 October 1917 XX, E, 2
BOOTON JH Rifleman 9th, Bn.,
Rifle Brigade
11 December 1915 IV, C, 27
BORBIDGE JC Private 7th, Bn.,
Australian Infantry
5 October 1917 XXXIII, A, 4
BORD CA Soldat 2me classe 35e, Régiment d'Infanterie 21 May 1918 XXXIII, A, 4
BORDAT ELM Soldat 80e, Régiment d'infanterie 8 May 1918 XXIX, J, 1
BORDES JC Soldat 2me classe 404e, Régiment d'infanterie 21 May 1918 XXIX, D, 4
BORIES RJ Serjeant 15e, Régiment d'infanterie 8 May 1918 XXVII, KK, 12
BORLAND H Private 13th, Bn.,
Royal Scots
20 July 1917 XVI, D, 19
BOSE J Ersatz-Reservist 126., Infanterie-Regiment 17 August 1915 III, D, 36
BOSELEY BH Private 1st/7th, Bn.,
Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment)
1 August 1915 I, D, 16A
BOSSOM PG Private 8th, Bn.,
Gloucestershire Regiment
12 May 1917 XII, B, 3A
BOSSON CH Gunner 139th, Siege Bty.,
Royal Garrison Artillery
26 September 1917 XXV, D, 1
BOSWELL T Private 6th, Bn.,
Oxford and Bucks Light Infantry
6 March 1916 V, B, 7
BOTHAM AF Second Lieutenant 106th, Brigade,
Royal Field Artillery
18 June 1917 XIII, A, 22
BOTHAMLEY HR Private 1st/10th, Bn.,
King's (Liverpool Regiment)
23 November 1916 X, C, 13
BOTHICK JR Sapper 126th, Field Coy.,
Royal Engineers
28 September 1917 XXIV, B, 5A
BOTHWELL CS Sapper 255th, Tunnelling Coy.,
Royal Engineers
31 May 1918 XXVIII, F, 6
BOTT C Private 12th, Coy.,
Australian Machine Gun Corps
18 October 1917 XXII, B, 4A
BOTTERELL ES Captain 15th, Bn.,
Central Ontario Regiment (48th Highlanders)
26 June 1916 VI, A, 39
BOTTOMLEY F Private 2nd, Bn.,
Middlesex Regiment
22 August 1917 XVII, K, 11A
BOTTRILL FH Private 1st, Bn.,
Royal Fusiliers
10 June 1917 XIV, G, 5

 

Deze gegevens afdrukken